FACESTARLifestyleZnačka glo se zapojila do Black Friday, koupíte ji za čtvrtinu ceny

Značka glo se zapojila do Black Friday, koupíte ji za čtvrtinu ceny

Společnost British American Tobacco (BAT) připravila speciální akci v rámci oblíbeného nákupního svátku Black Friday. Svoji značku glo, revoluční výrobek s pokročilou technologií zahřívání tabáku, nabízí v období 22.-26. listopadu za čtvrtinu ceny.

Balíček glo s deseti krabičkami tabákových náplní v hodnotě 3 600 korun nyní stojí jen 900 korun. Výrobek je určen dospělým kuřákům, kteří hledají alternativu kouření s potenciálně sníženým rizikem.

glo zahřívá tabákové náplně přibližně na 240° C, takže se jedná o zkušenost velmi podobnou kouření, ovšem s potenciálně nižším rizikem. Vzhledem k tomu, že u glo nedochází ke spalování tabáku, emise toxických látek jsou ve srovnání s tradičními cigaretami o 90–95% nižší. glo také neprodukuje žádný popel a vydává méně nepříjemného zápachu než cigarety.

Největší výhodou glo je jeho jednoduchost a intuitivnost: jedno zařízení, jedno tlačítko a jedno nabití, které vydrží až na 30 použití.

Zařízení glo je na českém trhu určeno k použití společně s náplněmi neo. Náplně obsahují tabák, který je jedinečným způsobem zpracováván, a je tak určen speciálně pro zahřívání.

Náplně nejsou určeny ke spalování ani kouření. Náplně jsou nabízeny v několika příchutích, aby si mohli vybrat spotřebitelé s různými preferencemi.

Produkty jsou k dispozici ve vybraných trafikách a na e-shopu www.myglo.cz.

 

Související články