FACESTARLifestyleZa dveřmi je ježíšek: Tyhle dárky do kuchyně pod stromečkem potěší

Za dveřmi je ježíšek: Tyhle dárky do kuchyně pod stromečkem potěší

Zimní čas a s ním i Vánoce se neodkladně blíží. Přinášíme vám tipy na vánoční dárky a také tipy, jak si jednoduše doma vytvořit krásnou vánoční atmosféru anebo si zkrátka udělat radost už před Vánoci.

Tip redakce: WMF nože řady Spitzenklasse Plus. (Doporučená cena: 8 799 Kč)

S příbory značky WMF nikdy nešlápnete vedle. Všechny sady jsou vizuálně propracované, přináší eleganci ke stolování, a rozzáří váš stůl při jakékoli příležitosti. Jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan®, tudíž jsou vybaveny tvrdším povrchem a jsou tak odolné proti poškrábání a opotřebování.

Ať už sáhnete po klasické sadě 30ks příborů WMF Atria, vydáte se designovou cestou příborů WMF Sentic, nebo vyberete kteroukoli jinou z nabízených sad, neuděláte chybu. Příbory s vámi vydrží věčnost a při každoročním vánočním stolování vám zajisté přijdou vhod. (Doporučená cena: 3 799 Kč)

Na ostří nože

Skvělým dárkem pod stromeček jsou určitě nože. Značka WMF, která své nože vyrábí v Německu, je na ně opravdový specialista a postará se tak o spokojenost jak úplných začátečníků, tak pokročilých kuchařů, kteří na dokonalé nože nedají dopustit. Vyberte některý z nabízených pečlivě vyrobených jednotlivých nožů, nebo vsaďte na jistotu a pořiďte jednu z kvalitních sad i se stojanem, který zapadne v každé kuchyni. 

Pokud máte mezi rodinou nebo přáteli někoho, kdo si potrpí na novinkách ve světě pomocníků do kuchyně, pak sáhněte po nové WMF edici produktů v černém matném designu, který potěší všechny designově náročné uživatele.

WMF topinkovač XXL KITCHENminis®

V nabídce je rychlovarná konvice WMF KITCHENminis®, stolní mixér WMF smoothie-to-go KITCHENminis®, nebo WMF topinkovač XXL KITCHENminis®.

(Doporučená cena: rychlovarná konvice 2 899 Kč

I maličkosti potěší! Konkrétně tyto jsou určené například pro vaše blízké, kteří se zrovna přestěhovali do nového bydlení a zařizují si designovou domácnost. Kolekce WMF barista nabízí malé radosti jako například set pro podávání kávy a čaje – konvičku na mléko a cukřenku, dávkovač na cukr nebo smetanu.

(Doporučená cena: 1 499 Kč) Kolekce WMF barista

A jestli už dlouho pokukujete po kvalitních pomocnících ve světě kávy a nedáte dopustit na krásný design a spolehlivost, pořiďte sobě nebo svým blízkým jeden z našich kávovarů na filtrovanou kávu. Mezi naše doporučení patří WMF Aroma KITCHENminis®, nebo kávovar s nerezovou konvicí WMF Lumero. Pro kávové znalce poté doporučujeme pákový kávovar Espresso WMF Lumero, který se během jedné minuty postará o kterýkoli z vašich oblíbených nápojů, jako je čerstvé espresso, cappuccino, latte macchiato nebo cafe americano.

(Doporučená cena: překapávač 2 749 Kč, kávovar 6 999 Kč)

Potěšte výše zmíněnými produkty kohokoli ve svém okolí, vybavte se na vánoční stolování designovými kousky a zachumlejte se do deky s vědomím, že na Vánoce již máte vše obstaráno. Značka WMF je tu pro vás.

Související články