FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 20: Vyhrajte a darujte exkluzivní sluchátka Jabra Elite...

Adventní kalendář den číslo 20: Vyhrajte a darujte exkluzivní sluchátka Jabra Elite 8 Active

Prožijte kouzlo Vánoc a ponořte se do sváteční radostné atmosféry a dopřejte si výjimečné Vánoce s vaším aktivním životním stylem. Jmenují se Jabra Elite 8 Active a nadchnou vás v mnoha ohledech. Odolávají vodě, prachu, potu i nárazům, takže si je můžete s sebou bez obav brát i na běhání, túru do hor či trénink v posilovně.

Darujte o Vánocíh skvělý zvuk

Také využívají revoluční technologii Jabra ShakeGrip, díky které zůstávají i při vašich fyzických aktivitách bezpečně usazená v uších. A aby toho nebylo málo, potěší vás i účinným potlačením okolního hluku, dlouhou výdrží (s nabíjecím pouzdrem až 32 hodin) či možností používání hlasového asistenta.

Ať už posloucháte hudbu, podcast, nebo audioknihu, vždycky můžete počítat i s vynikající zvukovou kvalitou. Postarají se o ni 6mm měniče ve spolupráci s funkcí prostorového zvuku Dolby Audio, kterou si můžete zapínat a vypínat v mobilní aplikaci Jabra Sound+.

Okolí už vás nevyruší

Abyste se mohli plně soustředit na poslech, využívají tato bezdrátová sluchátka výkonnou technologii adaptivního hybridního aktivního potlačení hluku (ANC). Jde o speciální vychytávku, která se dokáže automaticky přizpůsobit prostředí, ve kterém se nacházíte, a na základě toho odfiltrovat nežádoucí rušení způsobené větrem a dalšími vlivy z okolí. Svůj oblíbený audio obsah tak bez problému slyšíte i za větrného počasí, na rušné ulici, nebo dokonce během fénování vlasů.

Jabra Elite 8 Active

Čisté handsfree telefonování

Díky 6 optimálně umístěným mikrofonům můžete skrze bezdrátová sluchátka Jabra Elite 8 Active i telefonovat. Vaše handsfree hovory se přitom ponesou v duchu dokonale čistého zvuku, neboť mikrofony dokážou rozlišit, které zvuky jsou šumem v pozadí a které ne – zvládnou tak s vysokou precizností zachytit váš hlas, zatímco ruch z okolí účinně potlačí.

Jabra Elite 8 Active

Bezdrátové připojení

Se svým smartphonem či jiným audio zdrojem tato sluchátka propojíte pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 5.3, přičemž je podporována i funkce Multipoint. Její zásluhou můžete mít sluchátka spárovaná i s více zařízeními najednou. Samozřejmostí je přitom i kompatibilita s chytrými hodinkami (s podporou profilů Bluetooth HFP, A2DP a AVRCP).

Jabra Elite 8 Active

Adventní kalendář den číslo 20:

Odpovězte na soutěžní otázku do 27. 12. a vyhrajte exkluzivní bezdrátová sluchátka Jabra Elite 8 Active v černé barvě. Vyhrává v pořadí 287, 397 a 684 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje revoluční technologie v pro bezpečné usazení v uších i během sportování?


Související články