Soutěž ukončena. Vyhrajte výbavu na dovolenou: Bez sluneční ochrany se na pláži neobejdete!

Čeká vás letos první dovolená a už se nemůžete dočkat, až si budete užívat zaslouženého odpočinku a slunce na pláži? V tom případě však nepodceňte přípravu. Máme pro vás exkluzivní letní soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové balíčky NIVEA pro vaši klidnou dovolenou!

Pobyt na sluníčku a spáleniny jsou dnes nejčastěji spojovány s rakovinou kůže, která je celosvětově nejrozšířenějším nádorovým onemocněním. Dodržovat určitá pravidla pro slunění jsou na místě.

Kromě ochranných krémů doporučujeme ochranné oblečení, pokrývku hlavy, tričko a také sluneční brýle. Na opalovacích krémech vůbec nešetřete a používejte je často, těsně před začátkem slunění, po koupání, sprchování nebo osušení ručníkem. 

Zdravě bronzová

Vybrat a aplikovat správně ochrannou kosmetiku pro opalování není zas takový problém. Výši ochranného faktoru zvolte podle svého fototypu pleti, jak dlouho budete na slunci, samozřejmě i podle intezity slunečního záření. A věřte, že je také důležité, zda jste ve vnitrozemí, u moře nebo na horách. Krémy aplikujte 15 až 30 minut před sluněním, a opět opakujte po každém koupání, sprchování. V případě, že se nenamočíte, po dvou třech hodinách krém nanášejte znovu. 

Ochranný Faktor   

OF specifikuje, jakou dobu můžete zůstat na slunci, aniž byste se spálili, v závislosti na schopnostech sebeobrany vaší pokožky (např. u člověka, který vydrží na slunci 10 minut bez spálení, znásobí výrobek s OF 10 tuto ,,dobu sebeobrany“ 10krát. Tedy na 100 minut). 

Neviditelné opálení

NIVEA Neviditelný sprej na opalování OF 30

NIVEA Neviditelný sprej na opalování OF 30 (200ml)
NIVEA Neviditelný sprej na opalování OF 30 (200ml)

Obsažený mentol zanechává osvěžující chladivý pocit na pokožce. 100% neviditelná a spolehlivá ochrana před slunečním zářením. Speciální průhledné a nemastné složení se ihned vstřebává, nelepí a nezanechává mastný a viditelný film. Vysoce účinný poměr UVA a UVB filtrů poskytuje pokožce okamžitou ochranu před slunečním zářením. Je voděodolný.

 

Hydratační mléko na opalování OF 20 (200ml)

Hydratační mléko na opalování OF 20

Okamžitá ochrana zdraví pokožky před slunečním zářením. Voděodolné složení s vysoce účinným a vyváženým poměrem UVA a UVB filtrů poskytuje pokožce okamžitou ochranu před spálením a intenzivní hydrataci. Výrazně pomáhá snižovat riziko vzniku slunečních alergií.

Mléko po opalování prodlužující opálení

Mléko po opalování prodlužující opálení (200ml)

Pokožku zklidňuje a dlouhodobě ji hydratuje. Složení obsahuje přírodní rostlinné výtažky z lékořice, které podporují tvorbu pokožce vlastního melaninu (in vitro) a tak při pravidelné aplikaci zajistí, že pokožka zůstane déle opálená. Pomáhá zabraňovat loupání pokožky.

Letní soutěž NIVEA za tři tisíce

Užijte si léto bez strachu ze spálené kůže. Vyhrajte dárkové balíčky NIVEA pro vaši klidnou dovolenou. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Hrajeme celkem o tři balíčky.

Soutěžní otázka


slunečníochrannýbronzový

Gratulujeme výhercům: Aleš T., Vyškov, Miroslava R., Brno, Lucie H., Praha, Alena D., Humpolec, Eliška V., Litvínov.