FACESTARKrásaVelká vánoční soutěž o dárkové balíčky plné kosmetiky

Velká vánoční soutěž o dárkové balíčky plné kosmetiky

.<strong>Kolekce Lípa připomíná nádherný národní strom, v designu a vůni je inspirovaná První republikou. Blahodárné výtažky z lipových květů napomohou hebké, hydratované a mladistvé pleti a pokožce a zaručí jim náležitou ochranu, tolik potřebnou v chladných měsících. Připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž, ve které můžete vyhrát originální dárky od Manufaktury.</strong>

<!–more–>
<h3><strong>Velejemný sprchový & koupelový gel s lípou a mandlovým olejem</strong></h3>
and<img class="wp-image-26096 size-medium" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/12/Velejemný-sprchový-amp-koupelový-gel-s-lípou-a-mandlovým-olejem-136×300.jpg" alt="" width="136" height="300"> Pokožku zanechává svěží, mladistvě sametovou a nádherně provoněnou hřejivou vůní s tóny lipových květů.

Velejemný sprchový & koupelový gel s cennými přírodními ingrediencemi jest dokonalým přípravkem pro osvěžující sprchový rituál i odpočinkovou vonnou koupel. Pokožku zanechává svěží, mladistvě sametovou a nádherně provoněnou hřejivou vůní s tóny lipových květů.

Díky unikátnímu modernímu složení s vysoce koncentrovanými mycími složkami na bázi kokosového a olivového oleje a cukru, obohaceným o zjemňující výtažek z lípy, pečující mandlový olej, zklidňující panthenol a zvláčňující obilné výtažky intenzivně pění a jeho spotřeba je až o 1/3 nižší nežli u obvyklých přípravků tohoto typu. A co navíc: neobsahuje SLES, čehož si dnešní moderní doba často žádá. Je díky tomu obzvláště jemný a pokožku vskutku hýčkající.
<h3><strong>Ideální regenerační krém na ruce s lípou, mandlovým olejem a panthenolem</strong></h3>
and<img class="wp-image-26087 size-medium" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/12/Ideální-regenerační-krém-na-ruce-s-lípou-mandlovým-olejem-a-panthenolem-194×300.jpg" alt="" width="194" height="300"> Výjimečný regenerační krém na ruce je ideální péčí pro každé ručky.

V chladných měsících bývá pokožka často vysušená, přecitlivělá, trpící pocitem napnutí. Udržeti své ruce krásné přitom nemusí býti zvláštním uměním. Výjimečný regenerační krém na ruce se zjemňujícím výtažkem z lipových květů, výživným mandlovým olejem a bambuckým máslem, ovesným výtažkem a zklidňujícím panthenolem je ideální péčí pro každé ručky.

Jedinečná receptura tohoto krému, bohatá na účinné přírodní ingredience, je napomůže zanechat svěže mladistvé, hebké a náramně provoněné. Poskytne jim navíc potřebnou ochranu před nepřízní počasí. Sami se přesvědčte…
<h3><strong>Výjimečný ochranný pleťový balzám s lípou, meruňkovým olejem a panthenolem</strong></h3>
and<img class="wp-image-26097 size-medium" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/12/Výjimečný-ochranný-pleťový-balzám-s-lípou-meruňkovým-olejem-a-panthenolem-142×300.jpg" alt="" width="142" height="300"> Přesvědčte se, jak dokáže Vaši pleť zregenerovat, vyživit a znamenitě ochránit.

Chladno, sychravo, větrno… takové počasí věru neprospívá Vaší pleti. Udržujte ji náležitě pěstěnou i v podzimně-zimních měsících. Používejte náš výjimečný ochranný balzám jako ranní i večerní péči pro suchou pokožku či jako ochranu každé pleti v nepříznivém počasí. Napomáhá zamezit ztrátě potřebné vláhy, předchází podráždění a poskytuje pleti pocit skutečné pohody.

Chystáte se na hory či dlouhou procházku přírodou? Nakrémujte sobě i vašemu dítěti tváře balzámem – snadněji odolají větru a drsnému počasí. Jedinečná receptura na bázi pravých přírodních ingrediencí využívá výtažku z lipových květů, meruňkového a jojobového oleje, bambuckého másla, panthenolu, ovesného beta-glukanu a vitamínů A, E a C. Přesvědčte se, jak dokáže Vaši pleť zregenerovat, vyživit a znamenitě ochránit.
<h3><strong>Lipový sirup</strong></h3>
and<img class="alignleft size-medium wp-image-26091" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/12/Lipový-sirup-95×300.jpg" alt="" width="95" height="300">Lípa jest naším národním stromem a její květy jsou stovkami let prověřené domácí léčivo. Lahodný sirup výjimečné kvality jest vyroben z výtažků z lipových a bezových květů, třtinového cukru a vitamínu C. Napomáhá posílení Vaší přirozené odolnosti a vitality v období chřipek a nachlazení a co navíc: výtečně chutná. 
<h3><strong>Zvláčňující jemné rostlinné mýdlo s lípou a mandlovým olejemand<img class="size-medium wp-image-26099 alignright" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/12/Zvláčňující-jemné-rostlinné-mýdlo-s-lípou-a-mandlovým-olejem-203×300.jpg" alt="" width="203" height="300"></strong></h3>
Jen stěží byste našli za dob První republiky typičtějšího kosmetického přípravku nežli právě pevného mýdla, v naší kolekci tak nesmí chybět. Zvláčňující rostlinné mýdlo neskonale příjemného oblého tvaru obsahuje zjemňující výtažek z lipových květů, glycerin a výživný mandlový olej. Zahalí Vaše ručky do bohaté pěny, dodá jim pocit skutečné čistoty a zanechá je náramně svěží, hebké a znamenitě provoněné.
<h3><strong>Velká vánoční soutěž s vůní Lípy</strong></h3>
Soutěžte s námi o balíčky kosmetiky Manufaktura z nové limitované kolekce Lípa z lásky ke starým časům a u příležitosti stého výročí založení republiky. Užijte si velejemné Vánoce.

[contact-form-7 id="26100" title="vánoční soutěž Manufaktura"].

Související články