FACESTARReceptyTakhle dobrý drink jste nepili. Kingwood Whisper s chutí podzimu a kapkou...

Takhle dobrý drink jste nepili. Kingwood Whisper s chutí podzimu a kapkou Irska

.<strong>Co si dát k pití? Otázka, kterou si často pokládáme, když jdeme do baru nebo si chceme dát s přáteli skleničku doma. Odpověď zní! Novinku, která uchvátí chuťové pohárky! A to nejen milovníků cideru nebo whisky.</strong><!–more–>

Jemná irská whisky, svěží chuť jablek, citrus a máta. To je nový míchaný drink Kingswood Whisper, který ač zní cizokrajně, jeho receptura vznikla u nás v Česku. Vymyslel ji vyhlášený barman Jan Mareš, který sbíral zkušenosti v předních českých i zahraničních barech.

Whisper kombinuje ovocnou chuť jablek cideru Kingswood a hřejivý nádech Tullamore Dew Cider Cask, která se v Irsku vyrábí pouze v době sklizně jablek a zraje v dubových sudech, ve kterých dříve fermentoval cider. Není proto divu, že tato whisky se ciderem Kingswood doslova souzní a vytváří podmanivé chuťové spojení s jemnou vůní dubového dřeva. <em>„Míchání drinků je velmi populární záležitostí a co se týče chutí i inovací, fantazii se meze nekladou. Whisper určitě osloví milovníky cideru i dobré whisky, kteří rádi experimentují a zkoušejí nové kombinace,“</em> řekl o drinku ambasador Whisperu, barman Jan Mareš.

and<img class="wp-image-25510 size-wcbig" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/11/Collage_Fotor-800×600.jpg" alt="" width="696" height="522"> Míchaný drink Kingswood Whisper, který ač zní cizokrajně, jeho receptura vznikla u nás v Česku. Vymyslel ji vyhlášený barman Jan Mareš.
<p style="margin-bottom: 10.0pt; line-height: 115%;"><span style="color: #ff0000;">Víte, že? </span></p>
<p style="margin-bottom: 10.0pt; line-height: 115%;"><span style="color: #ff0000;">Whisper se servíruje na ledu a k dokonalosti ho dovede už jen pár lístků máty, špetka třtinového cukru a plátek citrónu.</span></p>

<h3><strong>Nová dimenze cideru</strong></h3>
Pro Čechy byl cider přitom ještě před pár lety jednou velkou neznámou. <em>„V roce 2013 jsme představili cider Kingswood, </em><em>který je založen na britské tradici, ale přizpůsoben chuti českých spotřebitelů. Vyrábí se mícháním těch nejlepších odrůd jablek a rychle si získal česká srdce,“</em> řekla Facestaru.cz marketingová manažerka pro nové kategorie Veronika Hořáková s tím, že ještě před lety Cideru holdovali zejména Angličané a Francouzi.  <em>„Nyní přicházíme se zcela novým míchaným nápojem Kingswood Whisper, s jehož recepturou jsme se nechali inspirovat v zahraničí a věříme, že si své příznivce brzy najde i u nás,“</em> komentuje Veronika Hořáková.  

and<img class="wp-image-25499 size-large" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/11/5-1024×683.jpg" alt="Přidejte se také k těm, které si Whisper získal svou podmanivou chutí! Whisper rozjasní podzimní večery, zahřeje i osvěží." width="696" height="464"> Přidejte se také k těm, které si Whisper získal svou podmanivou chutí! Whisper rozjasní podzimní večery, zahřeje i osvěží.
<h3><strong>Slavnostně uveden do světa</strong></h3>
Kingswood Whisper byl představen se vší parádou na střeše pražské Černé Labutě. Mezi prvními, kdo Whisper ochutnal, byl Petr Vondráček, Denisa Nesvačilová, Vladimír Polívka nebo trosečník z Robinsonova ostrova Ondřej Baumrukr. Přidejte se také k těm, které si Whisper získal svou podmanivou chutí! Whisper rozjasní podzimní večery, zahřeje i osvěží.

Tak nemluv. Jen ochutnej.

 .

Související články