FACESTARKrásaSoutěž ukončena! Vyhrajte Sedmikráskové pleťové lázně od Manufaktury.

Soutěž ukončena! Vyhrajte Sedmikráskové pleťové lázně od Manufaktury.

.<strong>Dopřejte své pleti Sedmikráskové pleťové lázně, a objevte tak 7 kouzel Vaší krásy: hydrataci – omlazení – zpevnění – regeneraci – zklidnění – výživu a rozjasnění. Sedmikrásky obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny, antioxidační flavonoidy, hydratační polysacharidy a další látky, díky kterým mají příznivý vliv na náš organizmus. </strong><!–more–>

Již v renesanci se macerováním sedmikrásek v levandulovém oleji vyráběly elixíry krásy pro zářivou pleť.  Unikátní receptura všech produktů od české značky Manufaktura zajistí Vaší pleti výjimečnou péči. Kosmetika Sedmikráska má hydratační, omlazující a regenerační účinky, chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího okolí a je doprovozená jemnou bezalergenní vůní.

and<img class="wp-image-24359 size-large" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/07/výhra-sedmikráska-1024×577.jpg" alt="" width="696" height="392"> Každý z balíčků Sedmikráskových pleťových lázní je vlastnoručně podepsán dvěma hlavními autorkami produktů.
<h2><strong>Voňavá soutěž</strong></h2>
Soutěžte s námi o 6 dárkových balíčků pro Sedmikráskové pleťové lázně v hodnotě 995 Kč. Balíček obsahuje: Hydratační peelingovou masku, Anti-aging sérum na oči a ústa, Hydratační podkladový fluid a Pleťový olejový elixír.

[contact-form-7 id="24363" title="Manufaktura Sedmikraska"]

<strong>Nápovědu na otázku a další produkty s vysokým podílem přírodních složek najdete na </strong><a href="https://www.manufaktura.cz/pletove-lazne-sedmikraska/c-1335/?utm_source=facestar&utm_medium=soutez&utm_campaign=18sedmikraska3"><strong>www.manufaktura.cz</strong></a><strong>.</strong>

Gratulujeme výhercům: Alena R., Hradec Králové, Tomáš S., Děčín, Ivana V., Praha, Hana S., Mladá Boleslav, Lucie B., Třinec, Lenka H., Litvínov..

Související články