FACESTARKrásaSoutěž ukončena! Léto nekončí! Nepolevujte v ochraně své pokožky. Vyhrajte kosmetiku Garnier...

Soutěž ukončena! Léto nekončí! Nepolevujte v ochraně své pokožky. Vyhrajte kosmetiku Garnier v hodnotě 5 000 Kč!

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(. Je sice už polovina srpna, ale sluníčko je stále v plné síle. Proto bychom neměli polevovat v ochraně pokožky a zdaleka to neplatí jen pro ty, kteří se ještě chystají na dovolenou do teplejších krajin. I u nás jsou paprsky ostré a mohou na pokožce zanechat bolavé stopy, které mnohdy vedou k trvalému poškození kůže i zdravotním potížím.

Slunce nepodceňujte

Je sice už polovina srpna, ale sluníčko je stále v plné síle. Proto bychom neměli polevovat v ochraně pokožky a zdaleka to neplatí jen pro ty, kteří se ještě chystají na dovolenou do teplejších krajin. I u nás jsou paprsky ostré a mohou na pokožce zanechat bolavé stopy, které mnohdy vedou k trvalému poškození kůže i zdravotním potížím.

and<

Opalovací mléko je základ

Opalovací mléko vám nikdy v letní výbavě nesmí chybět. Ambre Solaire od Garnier jich nabízí celou řadu a vybírat můžete ze třech ochranných faktorů – 10, 20 a 30. Kromě toho, že vaši pokožku ochrání, ještě ji vyživí a zabrání její dehydrataci. Budete-li je navíc používat častěji, posílí přirozenou obranyschopnost a ochranu vaší kůže před poškozeními, kterými právě sluneční záření hrozí.

and<

Upřednostňujete olej?

Pokud dáváte přednost opalovacím olejům, má pro vás Ambre Solaire oleje s praktickým rozprašovačem, díky němuž si prostředek snadno nanesete. I zde lze zvolit mezi třemi ochrannými faktory – 10, 20 a 30 – a čtvrtou možností je Bronzing Oil s kokosovou vůní a ochranným faktorem 2.

Opalovací oleje stejně jako mléka vyživí vaši pokožku, která bude po jejich použití lesklá a příjemně hebká.

and<

Pro sportovce

Smývá vám při sportu ochrannou kosmetiku pot? Novinka z řady Ambre Solaire tento problém vyřeší, protože je právě proti potu a také vodě vysoce odolná. Jde o Balzám ve spreji Ambre Solaire UV sport 30, který byl testovaný v opravdu extrémních podmínkách. Jak už z názvu vyplývá, má ochranný faktor 30. I přes svou voděodolnost nechává pokožku dýchat, její složení je nemastné a skvěle se vstřebává.

and<

Pečlivá péče o děti

Je samozřejmé, že o děti se musí pečovat ještě důsledněji. V první řadě by okolo poledne (11-15 hodin) neměly chodit na slunce a i poté bychom je před paprsky měli chránit – pokrývkou hlavy, dostatečným přísunem tekutin a ochranným prostředkem. Garnier nabízí opalovací mléka speciálně navržená pro děti, která mají ochranný faktor 30 nebo 50+. Jejich výhodou je odolnost proti vodě i písku, takže se skvěle hodí na pískoviště i pláž. Mléko ve variantě OF 50+ je dokonce dostupný se sprejovým aplikátorem, takže jeho nanesení je rychlé a zvládnete ho i v případě malého neposedy.

and<

Trápí vás citlivá pokožka?

Pro citlivou pokožku připravil Garnier řadu opalovací a poopalovací péče Sensitive Advanced s OF 50+. Ta má jedinečné dermatologické složení bez parfemace, které chrání i proti dlouhovlnnému UVA záření pronikajícímu hluboko do kůže, kde může způsobit i trvalé poškození. Opalovací mléko z této řady je voděodolné a zachytí až 90 % slunečních paprsků.

and<

A co po opalování?

Ani po samotném pobytu na slunci nesmíme péči o pokožku zanedbat. Potřebuje totiž dodat živiny a hlavně hydrataci. Obojí vám zaručí pečující přípravky po opalování Ambre Solaire, které umí také zklidnit případné podráždění. Pro rodinné dovolené je ideální 400ml balení mléka po opalování s výtažky z aloe vera, které vyživuje, hydratuje, zklidňuje a také báječně osvěžuje. Dostupná je samosebou i jeho 200ml varianta.


SOUTĚŽ o balíčky kosmetiky Ambre Solaire v hodnotě 5 000 Kč!

Pojďte si s námi zasoutěžit a vyhrajte balíček plný opalovací a poopalovací péče Garnier Ambre Solaire. Ve hře je šest balíčků v hodnotě 5 000 Kč!

Jak na to? Odpovězte správně na naši soutěžní otázku: Ve kterém roce vznikla značka Garnier?

Své odpovědi posílejte na e-mail soutez@facestar.cz, přičemž do předmětu uveďte Garnier. Vyhrává každý 300. e-mail v pořadí. Soutěž trvá od 16. 8. do 23. 8. 2018.

Správnou odpověď i informace o produktech naleznete na stránkách Garnier.

 Gratulujeme a výhry posíláme: Jana T., Písek, Eva P., Hradec Králové, Lucie S., Tišnov, Lada R., Brno, Lenka V., Blansko, Alena D., Ivančice, Václav S., Praha..).).).

Související články