FACESTARKrásaSoutěž ukončena! Přívítej jaro zářivou pletí! Vyhrajte epilátor na obličej Braun FaceSpa!

Soutěž ukončena! Přívítej jaro zářivou pletí! Vyhrajte epilátor na obličej Braun FaceSpa!

.<strong>Den D pro všechny zamilované Valentýn je za dveřmi. Každá chce být v tento den tou nejkrásnější. A proto je tu soutěž o geniálního pomocníka, který rozzáří pleť a odstraní všechny nedokonalosti.</strong>

Nezáleží na tom, jestli na svátek všech zamilovaných čekáte vyznání lásky, žádost o ruku, nebo jen to, že váš partner konečně řekne: Miluji tě. Důležité je být dokonalá a nemít žádnou vadu na kráse. A protože zákony schválnosti fungují dokonale, to, že se objeví na tváři nevzhledný zarudlý pupínek právě v tento den, je velká pravděpodobnost. Ale i s tím se dá bojovat. Všechno je to nejen o životosprávě, ale hlavně o péči o pleť a v jejím pravidelném čištění. Platit drahé procedury v kosmetických salónech a ještě tam proležet spoustu času, přitom nemusíte.
<h2><strong>Domácí salón do kabelky</strong></h2>
Pro dokonalý vzhled nejen na Valentýna je tu nový pomocník, do kterého se určitě po prvním použití zamilujete. Jmenuje se <a href="https://www.braun.cz/cs-cz/products/skin-care/braun-face/braun-facespa-851v-facial-epilator-cleansing-brush-skin-vitalizing-system">Braun FaceSpa 851V</a> a jde o čistící kartáček, masáž obličeje a epilátor v jednom. Multifunkční přístroj je navíc tak malý, že ho můžete navíc strčit do kabelky.

and<img class="wp-image-21525 size-full" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/01/1-braun-facespa-851v-witb-1.jpg" alt="" width="1141" height="919"> Braun FaceSpa 851V – systém pro epilaci obličeje, čištění a revitalizaci pokožky 3 v 1 – obsahuje běžný kartáček, nástavec pro revitalizaci pokožky, kosmetické pouzdro a zrcátko.

Balení obsahuje tělo přístroje, na které se nasadí jeden z několika nástavců. Jako je epilátor s víčkem a hlavice, do které se jednoduše nacvakne čistící nebo masážní kartáček. Nechybí ani maličký kartáček na čištění epilátoru, baterie, která celý stroj pohání a  kompaktní zrcátko se světlem.

and<img class="wp-image-21522 size-full" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/01/4-braun-facespa-851v-in-use-02.jpg" alt="" width="1210" height="1210"> Štíhlý a kompaktní tvar umožňuje držet Braun Face jako řasenku

Epilátor má deset maličkých otvorů, které zachytí i nejjemnější chloupky například nad horním rtem. Kartáček na čištění si navíc poradí s jakýmkoliv druhem pleti. Vyčistí nos a lehce zbaví tváře suchých míst, aniž by způsobil zčervenání pleti. Přístroj díky různým nástavcům myslí ale i na revitalizaci pleti. Jemnou masáží stimuluje cirkulaci krve v pokožce a díky tomu vypadá pleť vyhlazená a svěží. A na závěr to nejlepší! Pokud vás tento pomocník zaujal, můžete ho mít úplně zadarmo.
<h3><strong>Podmínky pro účast v soutěži:</strong></h3>
<ol>
<li>Být fanouškem stránky <a href="https://www.facebook.com/www.facestar.online/?ref=br_rs">Facestar</a> na facebooku.</li>
<li>Sdílet soutěžní příspěvek ze stránky <a href="https://www.facebook.com/www.facestar.online/?ref=br_rs">Facestar</a>.</li>
</ol>
<h3><strong>Kdo vyhraje?</strong></h3>
Vyhrává ten, jenž splní obě podmínky soutěže a správně zodpoví soutěžní otázku. Ke dni ukončení soutěže vylosujeme šťastného výherce.
<h3><strong>Kdy mohu soutěžit?</strong></h3>
Soutěž trvá od 27.1.2018 – 12.2.2018

[contact-form-7 id="21047"].

Související články