Soutěž ukončena! Přívítej jaro zářivou pletí! Vyhrajte epilátor na obličej Braun FaceSpa!

Den D pro všechny zamilované Valentýn je za dveřmi. Každá chce být v tento den tou nejkrásnější. A proto je tu soutěž o geniálního pomocníka, který rozzáří pleť a odstraní všechny nedokonalosti.

Nezáleží na tom, jestli na svátek všech zamilovaných čekáte vyznání lásky, žádost o ruku, nebo jen to, že váš partner konečně řekne: Miluji tě. Důležité je být dokonalá a nemít žádnou vadu na kráse. A protože zákony schválnosti fungují dokonale, to, že se objeví na tváři nevzhledný zarudlý pupínek právě v tento den, je velká pravděpodobnost. Ale i s tím se dá bojovat. Všechno je to nejen o životosprávě, ale hlavně o péči o pleť a v jejím pravidelném čištění. Platit drahé procedury v kosmetických salónech a ještě tam proležet spoustu času, přitom nemusíte.

Domácí salón do kabelky

Pro dokonalý vzhled nejen na Valentýna je tu nový pomocník, do kterého se určitě po prvním použití zamilujete. Jmenuje se Braun FaceSpa 851V a jde o čistící kartáček, masáž obličeje a epilátor v jednom. Multifunkční přístroj je navíc tak malý, že ho můžete navíc strčit do kabelky.

Braun FaceSpa 851V – systém pro epilaci obličeje, čištění a revitalizaci pokožky 3 v 1 – obsahuje běžný kartáček, nástavec pro revitalizaci pokožky, kosmetické pouzdro a zrcátko.

Balení obsahuje tělo přístroje, na které se nasadí jeden z několika nástavců. Jako je epilátor s víčkem a hlavice, do které se jednoduše nacvakne čistící nebo masážní kartáček. Nechybí ani maličký kartáček na čištění epilátoru, baterie, která celý stroj pohání a  kompaktní zrcátko se světlem.

Štíhlý a kompaktní tvar umožňuje držet Braun Face jako řasenku

Epilátor má deset maličkých otvorů, které zachytí i nejjemnější chloupky například nad horním rtem. Kartáček na čištění si navíc poradí s jakýmkoliv druhem pleti. Vyčistí nos a lehce zbaví tváře suchých míst, aniž by způsobil zčervenání pleti. Přístroj díky různým nástavcům myslí ale i na revitalizaci pleti. Jemnou masáží stimuluje cirkulaci krve v pokožce a díky tomu vypadá pleť vyhlazená a svěží. A na závěr to nejlepší! Pokud vás tento pomocník zaujal, můžete ho mít úplně zadarmo.

Podmínky pro účast v soutěži:

  1. Být fanouškem stránky Facestar na facebooku.
  2. Sdílet soutěžní příspěvek ze stránky Facestar.

Kdo vyhraje?

Vyhrává ten, jenž splní obě podmínky soutěže a správně zodpoví soutěžní otázku. Ke dni ukončení soutěže vylosujeme šťastného výherce.

Kdy mohu soutěžit?

Soutěž trvá od 27.1.2018 – 12.2.2018

[contact-form-7 404 "Not Found"]