FACESTARKrásaDžíska vám v šatníku chybět nesmí!

Džíska vám v šatníku chybět nesmí!

Jeden z nejkultovějších kousků typického amerického stylu – džíska Trucker Jacket Levi´s slaví padesátku! V roce 1967 se stala hlavním symbolem hudební kultury, a to i díky Georgi Harrisonovi z Beatles, který ji nosil na Summer of Love v San Francisku. 

Ikonická džíska slaví narozeniny!

Jeden z nejkultovějších kousků typického amerického stylu – džíska Trucker Jacket Levi´s slaví padesátku! V roce 1967 se stala hlavním symbolem hudební kultury, a to i díky Georgi Harrisonovi z Beatles, který ji nosil na Summer of Love v San Francisku. 

O tom, o jak významný módní prvek jde, vypovídá seznam těch, co na oslavu těchto narozenin vytvořili vlastní verzi. Mezi gratulanty patřili například Solange Knowles, Snoop Dogg, modelky Karlie Kloss, herec a zpěvák Justin Timberlake a mnoho dalších.

andLevis je tradiční značkou džísek!

I vy ji musíte mít!

Ani vám by džíska v šatníku neměla chybět. Trendy se mění a právě teď přejí jak oblíbené klasice, tak různému druhu zdobení a prvků, které tyto bundy posouvají o stupeň originality výš. Výběr je jen a pouze na vás a na tom, v čem se cítíte dobře.

andI klasická džíska je módní kousek.

Originalita se cení

Protahované stuhy a šňůrky jsou hodně zajímavým prvkem, který jemně rozbije modř denimu, ale přitom není extravagantní příliš. Navíc si je můžete měnit podle nálady i zbytku outfitu!

andV originalitě ozdobných prvků se meze nekladou.

Na vlně trendů

Výšivky jsou jedním z nejvýraznějších trendů letošního roku. Bylo tomu tak v létě, je tomu tak i teď na podzim. Oblíbené květiny stále hrají prim a na džísce vypadají úžasně! Jejímu rockovému stylu dodají nádech romantiky.

Zvláště na tmavém denimu se pak bude skvěle vyjímat třpyt štrasových kamínků. V takové bundě vás nikdo nepřehlédne a na party budete za hvězdu.

andVýšivky i štras jsou trendy!

Nebojte se kombinací!

Že v případě džísky není dobré kombinovat materiály? Nesmysl! Důkazem je tahle velice originální bunda se svetrovými rukávy. Je neotřelá, rebelská a nejde o žádný okoukaný kousek.

andKombinace materiálů není na škodu.

V džískách i v zimě

Pokud jste si džísky zamilovali, pak vás jistě potěší, že je není potřeba odkládat ani v chladnějším počasí. Na huňatý svetr si vezměte bundu s hřejivým límcem a zima vám jistě nebude. Pro ještě větší zmrzlíky jsou k dostání i bundy, které mají kožešinový celý vnitřek.

andDžíska se hodí i do chladnějšího počasí!

Modrá není podmínkou

Kdo si myslí, že džíska je jen o modré barvě, ten se hodně plete. Pro křehké duše romantiček se hodí třeba taková, co je posetá květinami, nebo růžová. I když jsou tyto bundy jiné a netradiční, zachovávají si svým střihem a ušitím ono kouzlo, jaké typické džísky mají. Barevné provedení rozzáří outfit, ať už máte sukni, kalhoty, šaty, nebo kraťasy.

andDžíska neznamená jen modrou.

Související články