FACESTARKrásaDopřejte si božskou Spa relaxaci v pohodlí vašeho domova

Dopřejte si božskou Spa relaxaci v pohodlí vašeho domova

.<strong>Kdy jste byla naposledy na masáži? Nebo aspoň v sauně? Wellness pobyt máte na wish listu už nějaký pátek, ale pořád to ne a ne klapnout? Pojďte si dopřát pořádný relax, který zvládnete i u vás doma! Jaké jsou naše tipy?</strong><!–more–>
<h3><strong>Pošlete všechny pryč</strong></h3>
Vyhraďte si večer pro sebe, je to váš čas a neměl by ho narušovat nikdo okolo. Žádné vaření, nebo kontrolování domácích úkolů. Partner lístky na fotbal jistě jen ocení a děti vám určitě ráda pohlídá kamarádka, když jí službu někdy oplatíte. Volný byt zajištěn? Máte z 90 % vyhráno. Teď už stačí jen pustit vaši oblíbenou hudbu, nebo zvolit nějaký relaxační playlist, který je pro tuto příležitost jako dělaný a wellness může začít.
<h3><strong>Atmosféra je základ</strong></h3>
Druhým krokem je zapálit vaši oblíbenou svíčku. Vůně nesmí být příliš těžká, ba naopak by měla navodit příjemnou atmosféru. Pro zimní měsíce doporučuji vůni vanilky nebo sladkého ovoce, v letních měsících uvítáte spíše svíčky s květinovou vůní, popř. citrusových plodů.  Je vědecky prokázáno, že svíčky dokáží snadno navodit pocit harmonie a štěstí. No, nevěřte to Dánům, když jsou nejšťastnější národ na světě…

and<img class="wp-image-22382 size-wcbig" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/03/asian-style-jacuzzi-in-spa-room_SvVgk2kunzx-800×531.jpg" alt="Pro zimní měsíce doporučuji vůni vanilky nebo sladkého ovoce, v letních měsících uvítáte spíše svíčky s květinovou vůní, popř. citrusových plodů." width="696" height="462"> Pro zimní měsíce doporučuji vůni vanilky nebo sladkého ovoce, v letních měsících uvítáte spíše svíčky s květinovou vůní, popř. citrusových plodů.
<h3><strong>Bez vany ani ránu</strong></h3>
Domácí wellness bez vany je jako kapr bez ploutví. Neexistuje! Napusťte si příjemně horkou vodu, nijak se neomezujte. Plná vana možná není vrchol ekologie, ale nerelaxujeme tak každý den, výčitky nechte stranou. 

Přidejte koupelovou pěnu, sůl nebo regenerační koupel. Dobře fungovat bude např. <a href="https://www.syncare.cz/obchod/regeneracni-bylinna-koupel-s-morskou-soli">bylinná koupel</a> Syncare, která obsahuje ovesné vločky, květy levandule, lněné semínko a mořskou sůl. Levandule zklidní vaši mysl a ovesné vločky se lněným semínkem zregenerují pokožku.

and<img class="size-wcfixedheightsmall wp-image-22385" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/03/SynCare_SPA_-regenerační-koupel-1-1-138×180.jpg" alt="Dvojnásobná porce péče, takže stres a únava nebude mít šanci." width="138" height="180"> Dvojnásobná porce péče, takže stres a únava nebude mít šanci.

Účinné extrakce se ze sáčku uvolňují postupně po dobu 15 minut. Sáček z netkaného textilu můžete navíc využít k příjemné masáži těla a obličeje. Dvojnásobná porce péče, takže stres a únava nebude mít šanci.
<h3><strong>Hydratovat se musí</strong></h3>
Dodržovat pitný režim nás učí už od mateřské školy. Ruku na srdce, jak ne(valně) jste na tom s hydratací vašeho těla? Po perfektní relaxační koupeli by byl hřích nedopřát tělu trochu hydratace. <a href="https://www.syncare.cz/obchod/balneowelleness-hydratacni-telovy-balzam">Hydratační tělový balzám</a> Syncare s vitamínem C si poradí se suchou pokožkou těla, navíc má lehkou konzistenci a ihned se vstřebává (není čas ztrácet čas 😊) Bohatou hydrataci zajišťuje 100procentní kyselina hyaluronová a vitamín C.
<h3><strong>Odpočívejte, jak je libo</strong></h3>
Co byste dělala, kdybyste měla hodinu času? Víte, že tu teď přesně máte? Fantasii se meze nekladou. Pusťte si oblíbený seriál, nebo konečně začněte s knížkou, která na vás od Vánoc vyčítavě civí z nočního stolku. Nalakujte si nehty na rudo nebo si udělejte tvořivou chvilku, tutoriálů je plný internet. Nezapomeňte na pyžamo a oblíbený alkohol! A pravidelné opakování celého rituálu.

and<img class="wp-image-22392 size-wcbig" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/03/image-of-young-brunette-in-lingerie-lying-on-her-bed-reading-novel-attractive-female-model-relaxing-in-bedroom_SaVzOINtl-800×533.jpg" alt="Pusťte si oblíbený seriál, nebo konečně začněte s knížkou, která na vás od Vánoc vyčítavě civí z nočního stolku. " width="696" height="464"> Pusťte si oblíbený seriál, nebo konečně začněte s knížkou, která na vás od Vánoc vyčítavě civí z nočního stolku.

 .

Související články