FACESTARKrásaBojíte se líčení na podzim? U nás v testu zabodovaly tyhle novinky....

Bojíte se líčení na podzim? U nás v testu zabodovaly tyhle novinky. Podívejte se!

My, holky z redakce, jsme zvědavé, a tak když jsme zjistily, že Sephora nabízí zajímavé kosmetické novinky, musely jsme některé hned vyzkoušet. Chtěly jsme se zaměřit hlavně na produkty na rty, protože nás baví střídat různé barvy a jejich odstíny. 

Nakonec jsme si však vybraly lesk, rtěnku, konturovací tužku a k tomu ještě tvářenku a rozjasňující paletku, abychom mohly líčení sladit.

Lesk na rty Lip Strobe

Značku HUDA BEAUTY založila bloggerka a youtuberka Huda Kattan. Sledujeme ji už dlouho a líčení mívá dokonalá. Je proto jasné, že kosmetice rozumí. Jako první jsme si vzaly na paškál její lesk na rty Lip Strobe, který je k dostání v mnoha odstínech – od lehkých až po opravdu výrazné. Vybraly jsme si Saucey, který je tmavě růžový až do červena. Každý z Lip Strobe obsahuje speciální pigment a perlové komplexy. „Náš“ odstín se nádherně třpytí a snadno s ním vykouzlíte dokonalé rty.

Redaktorka Lucka hodnotí: „Mě se líbí, jak září. Rty jsou s ním objemnější a strhávají na sebe pozornost. Obecně mám raději lesky, protože mi přijde, že s nimi nehrozí vysoušení rtů, což lesk Lip Strobe jen potvrdil.

andTenhle lesk si zamilujete!

Tekutá rtěnka Liquid Matte and

I druhý testovaný produkt patří mezi výrobky značky HUDA BEAUTY. Tentokrát ale šlo o tekutou matnou rtěnku Liquid Matte. Měly jsme z ní trochu strach, protože matné rtěnky nám obvykle na rtech dělají neplechu, jelikož vysušují a lezou do vrásek. Nicméně tentokrát se to nestalo. Sladce růžový odstín Jetsetter byl obzvlášť na naší blondýnce Katce opravdu krásný.

Redaktorka Katka hodnotí: „Matné rtěnky jsem nikdy moc nepoužívala, ale tuhle si nechávám! Konzistence je příjemná a při dotyku se rtěnka neobtiskává. K tomu ten super odstín…

andPro ty, co hledají skvělou matnou rtěnku...

Konturovací tužka Lip Contour HUDA BEAUTY

Přály jsme si docílit opravdu perfektního líčení rtů, k němuž určitě patří i konturovací tužka. Jedině ta vám zaručí, že se rtěnka nerozpije a vaše rty budou vykreslené bez chyby. Snažily jsme se najít takovou tužku na rty, která by se nám hodila k lesku Lip Strobe i k rtěnce Liquid Matte. Sáhly jsme proto po Lip Contour opět od HUDA BEAUTY v odstínu Bombshell. Stejně jako ostatní tužky z této řady má vysoký obsah pigmentů, takže je sytá, a lehkou texturu, díky níž se dobře nanáší. Vydrží dlouho, protože se po aplikaci zafixuje, a dokonce odolává vodě.

Redaktorka Lucka hodnotí: „Rtěnka i lesk s touhle konturkou dostávají mnohem lepší vzhled. Rty jsou orámované a barva se nevpíjí do okolní kůže. Jen je složitější to, že jich musíte mít víc v několika odstínech, pokud – stejně jako já – střídáte různé barvy rtěnek.

andVykonturujte své rty k dokonalosti!

Luminous Blush a Chrissy rozjasňující paletka od BECCA

Líčení to však nejsou jen rty, proto jsme se nakonec zaměřily i na výběr tvářenky a rozjasňovače. A když už jsme měly produkty na rty laděné do růžova, rozhodly jsme se, že si vyzkoušíme celý look v odstínech této barvy.

andTvářenka je základ výbavy na líčení.Tvářenka Luminous Blush od značky BECCA se nám líbila z toho důvodu, že je na vás, zda bude výrazná nebo naopak jemná. Vše závisí jen na tom, jak ji použijete. Má nízké až střední krytí, což nám vyhovovalo, protože jsme ji všechny samozřejmě vyzkoušely na nanesený makeup. Snapdragon je teplý odstín, který vykouzlí zdravý vzhled.

Redaktorka Katka hodnotí: „Mě kromě odstínu a toho, že se hezky nanáší, asi nejvíc vyhovuje fakt, že je to matná tvářenka. V těch, co se lesknou nebo třpytí, si nepřijdu dobře. Takhle je to lepší. A hlavně se s ní dá udělat decentní denní líčení i intenzivní večerní.andProjasněná pleť působí zdravým dojmem!

Protože občas je potřeba pleť projasnit a rozzářit, v kosmetické taštičce by žádné ženě neměla chybět rozjasňující paletka. Na trhu jich jsou spousty, u nás v redakci jsme zůstaly věrné značce BECCA. Paletka Chrissy je kombinací rozjasňovače, tvářenky a bronzeru.

Bohužel letní opálení už zmizelo, a tak není co podporovat bronzerem. Ten nakonec využila pouze kolegyně Klára, která není žádná bledulka. Právě jí teplé odstíny slušely nejvíce.

Redaktorka Klára hodnotí: „Jsem příjemně překvapená… pigmenty, texturou i barvami. Moje pleť vypadá o tolik víc svěží. Paletka by byla úžasná už v létě, ale určitě ji využiju i teď na podzim.

Ale pozor! Značky HUDA BEAUTY a BECCA prozatím naleznete pouze v internetovém obchodě Sephora (nikoliv v kamenných prodejnách).

andChrissy rozjasňující paletka sluší různým odstínům pleti.

Související články