FACESTARKrásaBojíte se líčení na podzim? U nás v testu zabodovaly tyhle novinky....

Bojíte se líčení na podzim? U nás v testu zabodovaly tyhle novinky. Podívejte se!

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(. My, holky z redakce, jsme zvědavé, a tak když jsme zjistily, že Sephora nabízí zajímavé kosmetické novinky, musely jsme některé hned vyzkoušet. Chtěly jsme se zaměřit hlavně na produkty na rty, protože nás baví střídat různé barvy a jejich odstíny. 

Nakonec jsme si však vybraly lesk, rtěnku, konturovací tužku a k tomu ještě tvářenku a rozjasňující paletku, abychom mohly líčení sladit.

Lesk na rty Lip Strobe

Značku HUDA BEAUTY založila bloggerka a youtuberka Huda Kattan. Sledujeme ji už dlouho a líčení mívá dokonalá. Je proto jasné, že kosmetice rozumí. Jako první jsme si vzaly na paškál její lesk na rty Lip Strobe, který je k dostání v mnoha odstínech – od lehkých až po opravdu výrazné. Vybraly jsme si Saucey, který je tmavě růžový až do červena. Každý z Lip Strobe obsahuje speciální pigment a perlové komplexy. „Náš“ odstín se nádherně třpytí a snadno s ním vykouzlíte dokonalé rty.

Redaktorka Lucka hodnotí: „Mě se líbí, jak září. Rty jsou s ním objemnější a strhávají na sebe pozornost. Obecně mám raději lesky, protože mi přijde, že s nimi nehrozí vysoušení rtů, což lesk Lip Strobe jen potvrdil.

and<

Tekutá rtěnka Liquid Matte and

I druhý testovaný produkt patří mezi výrobky značky HUDA BEAUTY. Tentokrát ale šlo o tekutou matnou rtěnku Liquid Matte. Měly jsme z ní trochu strach, protože matné rtěnky nám obvykle na rtech dělají neplechu, jelikož vysušují a lezou do vrásek. Nicméně tentokrát se to nestalo. Sladce růžový odstín Jetsetter byl obzvlášť na naší blondýnce Katce opravdu krásný.

Redaktorka Katka hodnotí: „Matné rtěnky jsem nikdy moc nepoužívala, ale tuhle si nechávám! Konzistence je příjemná a při dotyku se rtěnka neobtiskává. K tomu ten super odstín…

and<

Konturovací tužka Lip Contour HUDA BEAUTY

Přály jsme si docílit opravdu perfektního líčení rtů, k němuž určitě patří i konturovací tužka. Jedině ta vám zaručí, že se rtěnka nerozpije a vaše rty budou vykreslené bez chyby. Snažily jsme se najít takovou tužku na rty, která by se nám hodila k lesku Lip Strobe i k rtěnce Liquid Matte. Sáhly jsme proto po Lip Contour opět od HUDA BEAUTY v odstínu Bombshell. Stejně jako ostatní tužky z této řady má vysoký obsah pigmentů, takže je sytá, a lehkou texturu, díky níž se dobře nanáší. Vydrží dlouho, protože se po aplikaci zafixuje, a dokonce odolává vodě.

Redaktorka Lucka hodnotí: „Rtěnka i lesk s touhle konturkou dostávají mnohem lepší vzhled. Rty jsou orámované a barva se nevpíjí do okolní kůže. Jen je složitější to, že jich musíte mít víc v několika odstínech, pokud – stejně jako já – střídáte různé barvy rtěnek.

and<

Luminous Blush a Chrissy rozjasňující paletka od BECCA

Líčení to však nejsou jen rty, proto jsme se nakonec zaměřily i na výběr tvářenky a rozjasňovače. A když už jsme měly produkty na rty laděné do růžova, rozhodly jsme se, že si vyzkoušíme celý look v odstínech této barvy.

andMě kromě odstínu a toho, že se hezky nanáší, asi nejvíc vyhovuje fakt, že je to matná tvářenka. V těch, co se lesknou nebo třpytí, si nepřijdu dobře. Takhle je to lepší. A hlavně se s ní dá udělat decentní denní líčení i intenzivní večerní.„andobčas je potřeba pleť projasnit a rozzářit, v kosmetické taštičce by žádné ženě neměla chybět rozjasňující paletka. Na trhu jich jsou spousty, u nás v redakci jsme zůstaly věrné značce BECCA. Paletka Chrissy je kombinací rozjasňovače, tvářenky a bronzeru.

Bohužel letní opálení už zmizelo, a tak není co podporovat bronzerem. Ten nakonec využila pouze kolegyně Klára, která není žádná bledulka. Právě jí teplé odstíny slušely nejvíce.

Redaktorka Klára hodnotí: „Jsem příjemně překvapená… pigmenty, texturou i barvami. Moje pleť vypadá o tolik víc svěží. Paletka by byla úžasná už v létě, ale určitě ji využiju i teď na podzim.

Ale pozor! Značky HUDA BEAUTY a BECCA prozatím naleznete pouze v internetovém obchodě Sephora (nikoliv v kamenných prodejnách).

and<.).).).

Související články