FACESTARSoutěžeSoutěž léta: Vyhrajte zájezd do Egypta a další báječné ceny

Soutěž léta: Vyhrajte zájezd do Egypta a další báječné ceny

Potřebujete si odpočinout, ale pořád nějak nemůžete našetřit na zájezd svých snů? Vyhrajte ho na facestar.online. Od této chvíle až do neděle 15. září máte šanci vyhrát dovolenou s CK ETI a sluneční  kosmetiku PIZ BUIN od parfumerie FAnn. 

Sharm El Sheikh

Jedno z nejoblíbenějších rekreačních a potápěčských center Egypta je vzdáleno asi 25 km od nejjižnějšího cípu Sinajského poloostrova. Z původní rybářské osady vzniklo v posledních deseti letech nejmodernější egyptské přímořské středisko s komfortem na světové úrovni. Sinajský poloostrov je jediná část Egypta ležící v Asii. Je lemovaná pásem vysokých hor a překrásných údolí, které jej chrání před útokem severních větrů a vytvářejí z něj oázu slunce a koupání po celý rok.

Předností střediska jsou rozlehlé písčité pláže vhodné pro dospělé i děti a rovněž prvotřídní příležitosti pro potápění ke korálovým útesům s nejbohatší podmořskou florou a faunou v této časti světa. Letovisko nabízí ubytování v supermoderních hotelových komplexech i v menších pěkných hotelích v egyptském stylu.

Za pouhé čtyři hodiny letu z Prahy se milovníci podmořského života dostanou do vysněné vodní říše plné fascinujících barev, rozmanitých tvarů a kypícího života nespočtu rozmanitých organismů. Už teď si taky můžete začít vybírat svůj vysněný zájezd u CK ETI.

Pětihvězdičkový luxus na dosah

Rozsáhlý luxusní hotelový komplex postavený ve stupňovité zahradě leží přímo u pláže se skalnatým vstupem do moře – pohodlný vstup pouze pomocí mola. Od centra Naama Bay je vzdálen cca 7 km, od letiště cca 15 km. Součástí tohoto hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace (hlavní restaurace, ale také rybí, španělská nebo italská), k dispozici je několik barů – včetně baru na pláži a u bazénu. V areálu se nachází několik venkovních bazénů, u kterých mohou hosté zdarma využívat slunečníky a lehátka.

Ubytování je nabízené v komfortně zařízených pokojích, které mají vlastní sociální zařízení a klimatizaci. K dispozici je rovněž televizor, telefon, vysoušeč vlasů a trezor. Na každém pokoji se nachází balkon nebo terasa. Stravování je formou all inclusive, jenž zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Během dne je také v nabídce možnost lehkého občerstvení. V časovém rozmezí, které určuje hotel, jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.
Součástí hotelu jsou pravidelné animační programy, z nichž je možné si vybrata zahrát volejbal, stolní tenis, kulečník, navštívit lekci aerobiku. Rodiny s dětmi uvítají dětský bazén a dětský klub.
Hotelový komplex se nachází přímo u pláže, která nabízí skalnatý vstup do moře přes molo. Na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Pro milovníky vodních sportů je to ráj na zemi.

Sluneční ochrana

ŠVÝCARSKÝ SPECIALISTA NA BEZPEČNÉ OPALOVÁNÍ

Příběh značky začíná v roce 1938, kdy se při výstupu na horu Piz Buin švýcarský student chemie a horolezec Franz Greiter ošklivě spálil od sluníčka. Svou špatnou zkušenost proměnil ve výzvu a vyvinul pokrokový produkt, který poskytoval efektivní ochranu proti slunci. V roce 1946 se svou ženou Margo založili značku Piz Buin®, prvního výrobce účinných krémů chránících před slunečními paprsky.

Soutěž léta je tady!

Objevte i Vy egyptskou srdečnost a pohostinnost a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v této úžasné zemi, jakou Egypt bezpochyby je. Leťte s CK ETI do Egypta úplně zadarmo!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Hlavní výhrou je zájezd od CK ETI pro 2 osoby, s programem All inclusive do pětihvězdičkového hotelu The Grand Sharm El Sheikh a sluneční kosmetiku PIZ BUIN od parfumerie  FAnn. Celkem hrajeme o 4 ceny!

[contact-form-7 id=“27756″ title=“Egypt soutěž CK ETI“]

Související články