FACESTARAdventní kalendářVánoční adventní kalendář facestar naděluje luxusní dárky dárky až do Vánoc!

Vánoční adventní kalendář facestar naděluje luxusní dárky dárky až do Vánoc!

Facestar magazín daruje to nejlepší až do Vánoc! Otevřete adventní okénko a vyhrajte dárky na Vánoce. Zpříjemněte si tak předvánoční čas.

Velký adventní kalendář: 

Harmonogram soutěže: 7. 12. do 24. 12. 2023
Vyhlášení vítězů: nejpozději do 31. 1. 2024

O co hrajeme?

Získat můžete luxusní kosmetiku, parfémy, dárkové poukázky, hračky, elektroniku, vánoční osvětlení a mnoho dalšího od našich partnerů vánoční projektu. Jako hlavní cena na vás čeká velké překvapení, nezapomeňte s námi sledovat každý den velký adventní kalendář na facestar.cz. Soutěž probíhá i na sociálních sítích Instagram a Facebook.

Přejít rovnou do soutěže adventní kalendář zde!

Každý účastník je povinen seznámit se s úplnými pravidly soutěže a se Všeobecnými podmínkami, které se pro něj účastí v soutěži stávají závaznými.

Pravidla soutěže:

  • Soutěž probíhá od 7. prosince 2023 do 24. prosince 2023 na území České republiky, a to v celkovém součtu soutěžních kol.
  • Do soutěže se můžete zapojit tím, že na internetových stránkách soutěže otevřete adventní okénko a vyplníte online formulář.
  • Každý den pouze na https://www.facestar.cz/kategorie/adventni-kalendar/ naleznete soutěžní otázku, kde je potřeba vyplnit údajě a správnou odpověď odeslat prostřednictvím tlačítka.
  • V rámci jednoho výherního okénka můžete odeslat soutěžní formulář pouze jednou.
  • Registrace do adventní soutěže se vždy vztahuje ke konkrétnímu dni a výhře.

Přejeme hodně štěstí!

Související články