FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 23: Vyhrajte luxusní pecková sluchátka do uší Jabra...

Adventní kalendář den číslo 23: Vyhrajte luxusní pecková sluchátka do uší Jabra Elite 10

Pokud hledáte o Vánocích dokonalá True Wireless sluchátka pro své uši, určitě jim pořiďte nová sluchátka Jabra Elite 10, která vám poskytnou maximální komfort i při celodenním poslechu.

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 10 si zamilujete pro skvělý prostorový zvuk 10mm měničů s technologiemi Dolby Head Tracking a Dolby Atmos i pro technologii Jabra ComfortFit, která je zárukou dokonalého uživatelského komfortu – výrobci naskenovali 62 000 uší a na základě toho vytvořili oválný gelový náušník, který se dokáže perfektně přizpůsobit tvaru vašeho ucha. Kromě toho se pak na vašem pohodlí příznivě podepisuje i plně bezdrátové provedení sluchátek (True Wireless), jejich polootevřená konstrukce či extra dlouhá výdrž baterie (s nabíjecím pouzdrem až 27 hodin).

foto archiv Jabra

Se svým smartphonem či jiným audio zdrojem tato sluchátka propojíte pomocí bezdrátové technologie Bluetooth, přičemž je podporována i funkce Multipoint. Její zásluhou můžete mít sluchátka najednou spárovaná i se 2 zařízeními, mezi nimiž se pak dá jednoduše přepínat. Můžete tak např. soukromě sledovat film na notebooku a během toho pohodlně přijmout a vyřídit telefonní hovor.

Když se vám okolní hluk podvolí

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 10 využívají pokročilou technologii Jabra Advanced Active Noise Cancellation, která dokáže velmi efektivně potlačovat hluk. Funkce ANC se přitom přesně přizpůsobí vašemu zvukovodu i okolnímu prostředí, což přináší posluchačský zážitek, na nějž jste čekali – ať už posloucháte hudbu, filmový zvuk, nebo podcast, absolutně nic vás neruší.

Jabra Elite 10
foto archiv Jabra

Čisté handsfree telefonování

Díky 6 optimálně umístěným mikrofonům můžete skrze tato bezdrátová sluchátka i telefonovat. Vaše handsfree hovory se přitom ponesou v duchu dokonale čistého zvuku, neboť mikrofony dokážou rozlišit, které zvuky jsou šumem v pozadí a které ne – zvládnou tak s vysokou precizností zachytit pouze váš hlas, zatímco ruch z okolí účinně potlačí.

Jabra Elite 10
foto archiv Jabra

Naprostý komfort

Společnost Jabra dllouhodobě testovala svůj design, který její špičkoví inženýři testovali na skenech 62 tisíců uší. Oválný gel EarGel se přizpůsobí každému uchu, budou v něm pohodlně a stabilně držet. Užijte si příjemné nošení po celý den bez pocitu zacpaných uší!

foto archiv Jabra

Adventní kalendář den číslo 23

Odpovězte na soutěžní otázku do 30. 12. a vyhrajte exkluzivní dárek exkluzivní pecková sluchátka Jabra Elite 10 v elegantní hnědé barvě. Vyhrává v pořadí 375, 587 a 962 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

foto archiv Jabra

Soutěžní otázka: Dokonale čisté handsfree hovory jsou zásluhou kolika optimálně umístěných mikrofonů?


Související články