FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 10: Vyhrajte dárkové vouchery Infinit na wellness a...

Adventní kalendář den číslo 10: Vyhrajte dárkové vouchery Infinit na wellness a sport

Saunový svět uprostřed přírody, snový wellness pobyt s večeří, masáže v zámeckých komnatách, voňavá koupel ve vířivé vaně jen pro Vás dva… To jsou dárky, na které se nezapomíná.

Sauna je velmi prospěšná nejen v létě, ale i v zimě. Pomáhá bojovat proti únavě, nemocem i regenerovat duši a tělo. Obzvlášť, když zavítáte do tak kouzelných prostorů, jaké nabízí wellness Infinit Sen. Sotva se za vámi zavřou dveře, ocitnete se doslova v magické zahradě.

foto archiv sen.infinit

Moderní wellness centrum Infinit Sen, které se nachází jen necelou půlhodinku od Prahy, přímo v zámecké zahradě hotelu v Senohrabech, je totiž jako stvořené pro dokonalý letní relax. Odpočívat zde můžete v samém srdci přírody, obklopeni jen zpěvem ptáků, vzrostlými stromy a květinami. „V zahradě je klid a prostor pro vlastní mysl, čerpat energii lze nejen ze stromu života, ale z každé tajemné saunové truhly, jezírka i různých zákoutích zahrady,“ zmiňuje se Lukáš Vondráček, hlavní architekt společnosti Infinit.

foto archiv sen.infinit

Saun je tu k dispozici pět, kromě klasické finské i medová, bylinková, sadová, panoramatická a ceremoniální, kde vás každou hodinu čeká speciální zážitek v podání sauna mistrů a jejich tematických „představení“. K vidění jsou tu skutečně jen ti nejlepší, pravidelně zde vystupuje i Robert Židek, mistr světa z roku 2021.

foto archiv sen.infinit

Saunové ceremoniály posouvají tradiční saunování na nevšední zážitek. Prožijete saunové představení, které ve vás zanechá hlubší prožitek a celkové prohřátí. Jedná se o 10 až 15minutové představení, které se provádí v sauně. Zkušený saunový mistr za doprovodu hudby polévá kamna, aby zvýšil vlhkost a pocitovou teplotu v sauně. Poté provoní saunu éterickými oleji, které jsou 100% přírodní a pečlivě vybrány podle typu ceremoniálu. Dále sauna mistr rozvíří vzduch a ovívá vás ručníkem za účelem lepšího prohřátí organismu. Díky zvyšování vlhkosti a mávání ručníkem v sauně se tělo hlouběji prohřeje, použité éterické oleje stimulují vaši nervovou soustavu a jejich inhalace má řadu pozitivních účinků. Zároveň se jedná o zpestření „obyčejného“ saunování.

foto archiv sen.infinit

Samozřejmostí je moderní fresh bar, slunná zahrada přímo vybízející k opalování, odpočinková místnost i široká nabídka masáží. K osvěžení pak láká nejen přírodní jezírko, ale i ochlazovací zóny se sprchami, vytvořené ve stylu kamene. 

foto archiv sen.infinit

Adventní kalendář den číslo 10:

Odpovězte na soutěžní otázku do 16. 12. a vyhrajte dárkové vouchery na wellness a sport služby v síti wellness Infinit. Vyhrává v pořadí 254 a 398 s 567 správná odpověď.

foto archiv infinit.sen

Soutěžní otázka: Které typy saunových ceremoniálů nabízí Wellness Infinit Sen?


Související články