FACESTARSoutěžeSladké mlsání pro návštěvy? Tohle zkuste a vyhrajte s námi

Sladké mlsání pro návštěvy? Tohle zkuste a vyhrajte s námi

.<strong>Nezáleží na tom, zda si hlídáte linii nebo si častěji dopřeje nějakou sladkost. Mlsat se dá na nespočet způsobů a teď ještě s novými originálními chutěmi pod heslem: Bez chemie. Na trhu jsou totiž novinky, které zaručeně dostanou vaše chuťové pohárky. </strong><!–more–>

Klasika v novém kabátě. Tak by se daly nejlépe popsat novinky, které vstupují na náš trh. Výrobce Dr.Oetker přišel hned s pěti. První z nich je Premium puding Hruška & Levandule. Nevšední kombinace sladké hrušky s voňavou levandulí v krémovém pudingu nejvyšší kvality, která zaručeně překvapí.

and<img class="size-medium wp-image-23301" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/04/Dr_Oetker_Premium_puding_Hruska_Levandule-240×300.jpg" alt="" width="240" height="300"> Dezert je ideální sladkou tečkou třeba za svátečním obědem.

Puding navíc obsahuje přírodní hruškový prášek a nenajdete v něm aromata ani umělá barviva. Příprava je naprosto jednoduchá z půl litru plnotučného mléka stejným způsobem jako klasický puding. Dezert je ideální sladkou tečkou třeba za svátečním obědem.
<h3><strong>Luxusní potěšení</strong></h3>
<div>

Milovníky čokolády a smetany pro změnu potěší tradiční italský dezert v novém pojetí. Dr.Oetker Panna Cotta čokoláda je směs v prášku, pomocí které uděláte během chvilky tradiční luxusní dezert. Nová varianta chuti oblíbeného dezertu je připravena podle italské receptury a je doplněna 24% kakaem 1,8% čokoládových kousků,

and<img class="size-medium wp-image-23300" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/04/Dr_Oetker_Panna_Cotta_cokolada-225×300.jpg" alt="" width="225" height="300"> Dr.Oetker Panna Cotta čokoláda je směs v prášku, pomocí které uděláte během chvilky tradiční luxusní dezert.

které v kombinaci se smetanou a mlékem tvoří dokonalou chuť. Tato dezertní specialita je vyrobena ze surovin nejvyšší kvality a nenajdete v ní žádný palmový tuk. A co je nejúzasnější, v kuchyni s ním zazáří i ten, kdo umí uvařit jen vodu na čaj.

</div>
<h3><strong>Zdraví bez lepku</strong></h3>
V současné době se stále více propaguje zdravý životní styl a na trhu se objevuje stále více takzvaných bezlepkových výrobků. A mezi ně patří i Dr.Oetker Rýžová kaše Natural Chia. Jde o jedinečný výrobek bez lepku, bez éček a bez přidaného cukru. Kaše může být výbornou snídaní či svačinkou, je lehce stravitelná a dodá vám energii i vitalitu pro každý den – ráno, v poledne i večer.

and<img class="size-medium wp-image-23302" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/04/Dr_Oetker_Ryzova_kase_chia_bez_lepku_52g_3D_RGB-195×300.jpg" alt="" width="195" height="300"> Dr.Oetker Rýžová kaše Natural Chia. Jde o jedinečný výrobek bez lepku, bez éček a bez přidaného cukru.

Obsahuje chia semínka, která jsou vynikajícím zdrojem bílkovin. Fantastické na tom navíc je, že je neochucená a můžete si ji tak ochutit podle vlastní fantazie nejlépe čerstvým ovocem, ale také medem nebo džemem.
<h3><strong>Unikátní chuť</strong></h3>
Pro mistry cukráře je tu Aroma punč Dr.Oetker. Jde o tekuté aroma na ochucení moučníků a dezertů, které je vhodné především na pečení nebo můžete experimentovat s aroma ananas. To se pro změnu skvěle hodí na přípravu oblíbeného dýňového kompotu, dýňových džemů à la ananas nebo do jakýchkoliv receptů z dýně.

Nemusíte se ovšem spoléhat jenom na kuchařky, nebo svou fantazii, protože na stránkách <strong><a href="http://www.oetker.cz" data-cke-saved-href="http://www.oetker.cz">www.oetker.cz</a></strong> je připravena spousta rad, návodů nebo receptů, kterými můžete ve své kuchyni zazářit.

Za experimenty navíc nemusíte zaplatit ani korunu. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a některá z novinek, může být vaše a to formou dárkových balíčků. 

[contact-form-7 id="23311" title="Soutěž o dárkové balení DR.Oekter"].

Související články