FACESTARSoutěžeJarní soutěž: Vyhrajte nadupaný designový router HONOR Router 3

Jarní soutěž: Vyhrajte nadupaný designový router HONOR Router 3

HONOR Router 3 podporující Wi-Fi 6 Plus je podle prestižních technologických médií Tech Media Company a MovieGames & Tech jedním z nejvýkonnějších routerů na trhu ve své cenové kategorii! Zaujme nejen rychlým přenosem dat, ale i elegantním minimalistickým designem, který se hodí do každého interiéru.

Trápí vás pomalé načítání a stahování? V tom případě je pro vás moderní standart Wi-Fi 6. Tato novinka se v posledních letech dostala na úroveň, kde už jí Wi-Fi 5 nemůže dostihnout. Je 3x rychlejší v jednotném datovém proudu, má 4x větší kapacitu pro počet připojených zařízení současně s menším zpomalením. Umožní vám si vychutnat rychlejší odezvu při připojení více zařízení a její spotřeba klesla o neuvěřitelných 30 %.

Zcela nová technologie OFDMA ruku v ruce s dvou-jádrovým procesorem Gigahome 1.2 GHz zajistí stabilní a rychlé připojení až šestnácti zařízení na 5GHz síti. 

Router pro stabilní bezdrátové připojení v celé domácnosti.

Rychlý přenos dat bez výpadků

Díky kombinaci čipsetu Wi-Fi 6 Plus a duálnímu jádru Gigahome zaručuje HONOR Router 3 bleskovou rychlost přenášení dat až 3 000 Mbps v pásmu 2,4 GHz a 5 GHz. Mimo jiné podporuje technologii více uživatelů OFDMA pro přímé propojení více zařízení naráz se skvělou stabilitou a lepším přenosem bez výpadků. 

Podařený designový kousek

HONOR Router 3 v bílé barvě působí velmi moderně a zároveň jednoduše. Kompaktní rozměry a elegantní minimalistický design se bude hodit do každého interiéru. Přečtěte si také, jak dopadl HONOR Router 3 v našem redakčním testu zde.

Bezpečná domácí síť s pokročilým šifrováním WPA2/WPA/WPA3.

Jarní soutěž:

Připravili jsme pro Vás soutěž, ve které můžete vyhrát tento designový kousek HONOR Router 3 pro vaše bleskové připojení. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Vyhrává 666 správná odpověď v pořadí. Přejeme hodně štěstí. 

[contact-form-7 id=“37103″ title=“Jarní soutěž HONOR ROUTER 3″]

Související články