FACESTARSex a vztahyJak se zachovat, když dítě najde ve vaší skříni vibrátor?

Jak se zachovat, když dítě najde ve vaší skříni vibrátor?

Začalo to nevinně. Moje tehdy tříletá holčička vzala tu jasně fialovou hračku do ruky a zeptala se: „Mami, co to je?“ Pro malou holčičku je nejlepší všechno, co je růžové či fialové. Bylo to pro ni jako třpytivý prsten pro straku.

Ztuhla jsem hrůzou a v duchu se proklínala, že jsem vibrátor nedala zpátky na místo. Aspoň to nebyl vibrátor ve tvaru skutečného přirození. „Á, to je maminčin masážní přístroj na záda,“ prohlásila jsem a vložila do toho právě tolik nadšení, aby to zakrylo mou paniku.

A co se s tím dělá?“ Sakra. Proč jsem ji jenom vedla k tomu, aby s vědeckým zájmem zkoumala okolní svět? V tom objevila tlačítko a pustila ho rovnou na nejvyšší výkon. Pokojem se rozeznělo hlasité bzučení.

V té době jsem prodávala na večírcích ženám v domácnosti erotické hračky. Na rozdíl od plastových krabiček na potraviny, které prodávala většina ostatních žen, moje kousky plastu byly na baterky a vibrovaly. Takže já, ta paní s erotickým zbožím, jsem nedbala na svou vlastní radu schovávat vibrátor tak, aby ho zvědavé děti nenašly. Třeba mezi ponožkami. Nebo v růžové uzamykatelné krabičce (prodávala jsem i ty krabičky).

Když jsem ze sebe vysoukala odpověď, dcerka nadšeně vyskočila. „Mami, pojď, já tě namasíruju!“ Byla svým novým objevem tak uchvácená, že mi s ním hned začala masírovat záda. „Jaké to je?“

Skvělé! Pojď, přečteme si knížku,“ navrhla jsem a vzala jí bzučící předmět z ruky. „Co kdyby sis nějakou knížku vybrala, a přečteme si ji spolu.“ Ještě, že tříleté děti dlouho nevydrží u jedné věci. Odběhla hledat knížku. Ještě trochu v šoku ze své rodičovské chyby jsem vibrátor rychle vypnula a dala ho hádejte kam – do zásuvky s ponožkami.

Krize byla zažehnána. Prozatím. Co byste dělaly vy, když by vaše dítě doma našlo vibrátor?

Související články