Aktivní kyslík jako nejlepší bojovník v hojení

Storyblocks

Afty, akné, opary, řezné rány, popáleniny, bodnutí hmyzem a mnoho dalších nepříjemných věcí se dá léčit jedním přípravkem. Nemusíte mít přeplněnou lékárničku a s každým bolestivým kožním problémem běžet do lékárny koupit další. Se vším si dokáže poradit aktivní kyslík.

Zní to neuvěřitelně, ale opravdu to funguje. Jde o švýcarský přípravek ActiMaris, který jsem na vlastní kůži vyzkoušela nejen na opary, akné ale také na puchýře. Je opravdu neuvěřitelné, že výrazně urychluje hojení drobných i větších poranění i jizev. Opar na rtu se rychleji zatáhnul, nesvědil, nevytvořil se strup a pryč byl za dva dny. Což je v případě s každým jiným přípravkem téměř nemožné.

Jestliže si pořídíte tento přípravek, udělá se vám také místo v lékárničce a už nebudete muset s každým drobným zraněním nebo problémem na kůži běžet do nejbližší lékárny a pořizovat si další speciální lék. A tím také šetříte rodinný rozpočet. Přípravek se navíc vyrábí ve formě gelu nebo roztoku, Vše je navíc bez chemie.

Čistá síla přírody

Účinky jsou založeny na kombinaci mořské vody, která dodává potřebné minerály, čímž podporuje proces hojení a aktivního vysoce energetického kyslíku, který je jedním z z nejúčinnějších přírodních antimikrobiálních a dezinfekčních činidel.

velké množství energie, která ničí viry, bakterie, plísně a houby a navíc dodává ráně kyslík a energii pro rychlé hojení a efektivně. A co nejdůležitější potlačuje zánět, který právě nejvíce komplikuje hojení. Velice důležitá v procesu hojení je ale také ionizovaná zásaditá voda, která má hlubší účinek než obyčejná voda, protože proniká hlouběji do tkáně, a tak účinněji přenáší kyslík a minerály.

Věděli jste, že?

Přípravek ActiMaris se v evropských zemích používá už více než devět let a nyní se dá koupit i v České republice.

Gel nebo roztok?

ActiMaris Gel na hojení 20g
ActiMaris Gel na hojení 20g

ActiMaris gel zklidňuje podráždění, léčí drobné rány včetně těch hnisavých a také snižuje otok. Urychluje hojení aftů, oparů, infekčních koutků či zánětů dásní a ústní dutiny. Používá se také na hojící se popáleniny 1. a 2. stupně. Jeho malé balení proto oceníte nejen na cestách. Není nutné ho skladovat v chladu, takže ho můžete ho mít neustále v kabelce nebo v kanceláři v šuplíku například pro případ náhlého vzniku oparu.

Naopak ActiMaris roztok je vhodný zejména na mechanické očištění ran, na obklady ran nebo k výplachům. Ženy ocení jeho univerzálnost, když u nich nečekaně vypukne kvasinková infekce například z aktuálního horkého počasí nebo bazénové chemie. ActiMaris lze totiž bez obav použít i na sliznice, a to jak ústní, tak vaginální.

ActiMaris Forte 300 ml – roztok na čištění a hojení

Ochránce kůže

Podle testů výrobce ale také zkušeností těch, kteří tento zázrak použili, velmi rychle čistí a hojí také těžší chronické rány, jako jsou bércové vředy, infekční rány nebo dekubity. Pomáhá snižovat zánět i otok a šetrně desinfikuje. Je vhodný také pro alergiky, děti a kojence. Dokonce ho užívají i pacienti se vzácným onemocněním kůže.

Tip na závěr

ActiMaris lze zakoupit běžně v kamenných i internetových lékárnách nebo přímo na webových stránkách www.actimaris.cz.