FACESTARZdravíAktivní kyslík jako nejlepší bojovník v hojení

Aktivní kyslík jako nejlepší bojovník v hojení

.<strong>Afty, akné, opary, řezné rány, popáleniny, bodnutí hmyzem a mnoho dalších nepříjemných věcí se dá léčit jedním přípravkem. Nemusíte mít přeplněnou lékárničku a s každým bolestivým kožním problémem běžet do lékárny koupit další. Se vším si dokáže poradit aktivní kyslík.</strong><!–more–>

Zní to neuvěřitelně, ale opravdu to funguje. Jde o švýcarský přípravek ActiMaris, který jsem na vlastní kůži vyzkoušela nejen na opary, akné ale také na puchýře. Je opravdu neuvěřitelné, že výrazně urychluje hojení drobných i větších poranění i jizev. Opar na rtu se rychleji zatáhnul, nesvědil, nevytvořil se strup a pryč byl za dva dny. Což je v případě s každým jiným přípravkem téměř nemožné.

Jestliže si pořídíte tento přípravek, udělá se vám také místo v lékárničce a už nebudete muset s každým drobným zraněním nebo problémem na kůži běžet do nejbližší lékárny a pořizovat si další speciální lék. A tím také šetříte rodinný rozpočet. Přípravek se navíc vyrábí ve formě gelu nebo roztoku, Vše je navíc bez chemie.
<h3><strong>Čistá síla přírody</strong></h3>
Účinky jsou založeny na kombinaci mořské vody, která dodává potřebné minerály, čímž podporuje proces hojení a aktivního vysoce energetického kyslíku, který je jedním z z nejúčinnějších přírodních antimikrobiálních a dezinfekčních činidel.

Má <strong>velké množství energie, která ničí viry, bakterie, plísně a houby</strong> a navíc dodává ráně kyslík a energii pro <strong>rychlé hojení a efektivně. A co nejdůležitější potlačuje zánět</strong>, který právě nejvíce komplikuje hojení. Velice důležitá v procesu hojení je ale také ionizovaná zásaditá voda, která má hlubší účinek než obyčejná voda, protože proniká hlouběji do tkáně, a tak účinněji přenáší kyslík a minerály.
<h3><strong><span style="color: #ff0000;">Věděli jste, že?</span></strong></h3>
<h3><strong><span style="color: #ff0000;">Přípravek ActiMaris se v evropských zemích používá už více než devět let a nyní se dá koupit i v České republice.</span></strong></h3>
<h3><strong>Gel nebo roztok?</strong></h3>
and<img class="wp-image-23918 size-medium" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/1970/05/actimaris-gelnew-300×300.png" alt="ActiMaris Gel na hojení 20g " width="300" height="300"> ActiMaris Gel na hojení 20g

<strong>ActiMaris gel</strong> zklidňuje podráždění, léčí drobné rány včetně těch hnisavých a také snižuje otok. Urychluje hojení aftů, oparů, infekčních koutků či zánětů dásní a ústní dutiny. Používá se také na hojící se popáleniny 1. a 2. stupně. Jeho malé balení proto oceníte nejen na cestách. Není nutné ho skladovat v chladu, takže ho můžete ho mít neustále v kabelce nebo v kanceláři v šuplíku například pro případ náhlého vzniku oparu.

Naopak <strong>ActiMaris roztok</strong> je vhodný zejména na mechanické očištění ran, na obklady ran nebo k výplachům. Ženy ocení jeho univerzálnost, když u nich nečekaně vypukne kvasinková infekce například z aktuálního horkého počasí nebo bazénové chemie. ActiMaris lze totiž bez obav použít i na sliznice, a to jak ústní, tak vaginální.

and<img class="size-medium wp-image-23920" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/1970/05/actimaris-forte-new-1-300×300.png" alt="" width="300" height="300"> ActiMaris Forte 300 ml – roztok na čištění a hojení
<h3><strong>Ochránce kůže</strong></h3>
Podle testů výrobce ale také zkušeností těch, kteří tento zázrak použili, velmi rychle čistí a hojí také těžší chronické rány, jako jsou bércové vředy, infekční rány nebo dekubity. Pomáhá snižovat zánět i otok a šetrně desinfikuje. Je vhodný také pro alergiky, děti a kojence. Dokonce ho užívají i pacienti se vzácným onemocněním kůže.
<h3><strong>Tip na závěr</strong></h3>
ActiMaris lze zakoupit běžně v kamenných i internetových lékárnách nebo přímo na webových stránkách <a href="http://www.actimaris.cz/">www.actimaris.cz</a>..

Související články