FACESTARSex a vztahy20 chyb, kterých se dopouštíte v ložnici. Děláte je také?

20 chyb, kterých se dopouštíte v ložnici. Děláte je také?

.<strong> My ženy se většinou nejvíc věnujeme dětem a nejlepším kamarádkám, na sebe ovšem zapomínáme. Je těžké dělit se o své tělo, když nemáte na sebe čas. Buďte trošku sobecká. Udělejte si každý den čas jen pro sebe. </strong><!–more–>
<h3><strong>1. Nevěnujete se sama sobě</strong></h3>
Ať už si nalakujete nehty na nohou, zacvičíte si nebo si přečtete knížku. Kdo o sebe pečuje, je pak lépe naladěn na sex.
<h3><strong>2. Díváte se na své tělo kriticky</strong></h3>
Možná se vám nelíbí přetékající bříško, křečové žíly nebo strie. Neustále si připomínejte, že jste krásná a že nikdo nemá dokonalé tělo. Kromě toho je pravděpodobné, že váš partner se na nedostatky vůbec nezaměřuje. On je nejspíš prostě rád, že vás má, jinak by s vámi nebyl. Přijměte tedy i své nedostatky a blýskněte se s tím, co se vám na sobě líbí.
<h3><strong>3. Neříkáte partnerovi, co chcete</strong></h3>
Partner nedokáže číst vaše myšlenky, takže pokud nemůžete vyvrcholit, naveďte ho, aniž byste pošramotila jeho ego. Nekritizujte, ale jemně se pokuste jeho ruku navést tam, kde vám jeho dotyky dělají dobře. Také ho navádějte hlasitým vzdycháním, když dělá něco, co se vám líbí. Klidně můžete říct: "Ano, tam, tohle zbožňuji."
<h3><strong>4. Neflirtujete během dne</strong></h3>
Sex nezačíná, když se svléknete. Posílejte partnerovi svůdné sms zprávy, pošeptejte mu něco erotického do ucha, když jdete ráno do práce. Když pak večer přijde čas na tělesný kontakt, budete oba připraveni.
<h3><strong>5. Špatně plánujete schůzky</strong></h3>
Vezměte si klasické rande. Po dlouhém dni, kdy jste už pořádně unavení, si dáte sprchu a oblečete se. Pak si dáte těžké jídlo a vypijete spoustu alkoholu. A po tom všem byste ještě měli mít energii na sex. Takhle to nejde. Dejte si skleničku vína a něco lehčího a jděte se projít, to vás naladí mnohem lépe.
<h3><strong>6. Použití lubrikantu podle vás značí, že s vámi něco není v pořádku</strong></h3>
Množství vašeho přirozeného lubrikantu zdaleka nemusí záviset na míře vašeho vzrušení. Na lubrikantu z obchodu není vůbec nic špatného. Sex bude s jeho použitím mnohem příjemnější. Pamatujte však na to, že lubrikanty na olejové bázi poškozují kondomy.
<h3><strong>7. Málo dáváte</strong></h3>
Orální sex možná není vaše nejoblíbenější praktika, pokud ho máte dávat vy partnerovi, ale na druhé straně si jej jistě velmi užíváte. Neočekávejte, že něco dostanete, když nic nedáváte. Ve zdravém vztahu musí být dávání a braní v rovnováze.
<h3><strong>8. Zanedbáváte oční kontakt</strong></h3>
Dívat se partnerovi do očí je důležité, zvláště při sexu. Nedívejte se na telefon, na televizi, ale ani nezavírejte oči. Zkuste prohloubit spojení s partnerem přímým očním kontaktem. Můžete se pak cítit zranitelnější, ale oční kontakt je smyslný, vzrušující a hluboce intimní.
<h3><strong>9. Nechcete mluvit "sprostě"</strong></h3>
Pokud váš partner chce, abyste při sexu mluvila, vůbec to nemusí znamenat, že musíte používat vulgární slova. Jde spíš o to, mu dávát přímé a jasné instrukce, co má dělat. Například můžete říci: "Líbí se mi, když mě jemně taháš za bradavky." Nic vulgárního na tom není, a přitom mluvíte přímo, což na muže také působí velmi povzbudivě.
<h3><strong>10. Jdete rovnou "na věc"</strong></h3>
Nezapomínejte na předehru. Jestliže pospícháte na styk, může být sex nepříjemný a bolestivý. Čím více času věnujete předehře, tím jste vzrušenější a vaše vagina připravenější na styk.
<h3><strong>11. Máte v ložnici fotografie rodičů</strong></h3>
Do ložnice tyhle fotografie nepatří, mějte je v obýváku. Sexuální zábrany u mnoha lidí mají původ ve výchově, jaké se jim dostávalo od rodičů či prarodičů. Pokud vám rodiče tvrdili, že sex je špatný, jejich fotografie tento pocit jen posiluje a bere vám chuť na sex.
<h3><strong>12. Očekáváte, že váš partner bude moci kdykoli</strong></h3>
Práce a stres může mít u mužů značný vliv na erekci. Mějte na paměti, že tento problém nemusí mít vůbec co do činění s tím, jak moc po vás váš partner touží. Pokud se to stává často, měl by zajít k lékaři, protože to může být známka jiného zdravotního problému.
<h3><strong>13. Málo se smějete</strong></h3>
I při sexu se hodí smysl pro humor. Pohlavní styk nemusí vždy proběhnout tak hladce jako ve filmu. Každému se občas stane, že mu vlasy uvíznou pod loktem toho druhého. Když se tomu nezasmějete, budete zbytečně v napětí, vaše vagina na to bude reagovat menší vlhkostí a sex bude nepohodlný.
<h3><strong>14. Nemasturbujete</strong></h3>
Každý ví sám nejlépe, co mu dělá dobře a jak se co nejlépe uspokojit. Kromě toho se i tyhle věci čas od času mění a to, co vás uspokojovalo kdysi, už vám tolik potěšení nepřináší. Když se věnujete sami sobě a objevování nových míst a způsobů, můžete tím zvýšit míru uspokojení i při sexu s partnerem. Navíc by se partner možná také rád díval.
<h3><strong>15. Předstíráte orgasmus</strong></h3>
Občasné vzdechy můžou pomoci partnera vzrušit, ale nepředstírejte celý orgasmus. Tak totiž partnerovi sdělujete, že to, co dělá, vás přivádí k vrcholu, když to není pravda. Pokud se vám nedaří dojít k orgasmu, partner by to měl vědět a také by měl vědět proč. Nemůžete za ním přijít po letech a svěřit se mu, že jste žádné orgasmy neměla.
<h3><strong>16. Nezkoušíte nové věci</strong></h3>
Zkoušet nové věci je dobré nejen v sexu, ale v životě vůbec. Jestliže se každá vaše schůzka odehrává podle stejného scénáře, začne vás to brzy nudit. Zajděte do nové restaurace, jděte na koncert, rozdejte si to v hotelovém pokoji. Určitě přijdete na spoustu dalších možností.
<h3><strong>17. Chcete vyvrcholit současně s partnerem</strong></h3>
Mužům to trvá průměrně dvě až pět minut, než dosáhnou orgasmu, ženě to však většinou trvá mnohem déle – 40 až 45 minut. Na tom není nic špatného, tak to prostě je. Muže navíc prakticky vždy k orgasmu přivede samotný pohlavní styk, kdežto pouze 15 až 20 procent žen dokáže vyvrcholit bez stimulace klitorisu.
<h3><strong>18. Před sexem si nedojdete na toaletu</strong></h3>
Nezapomínejte si před sexem dojít na WC. Když se pak urychleně zvedáte a opouštíte místnost, mohl by si to váš partner vyložit špatně. Po sexu setrvejte v jeho blízkosti a dopřejte mu ještě chvíli příjemného mazlení. Také mějte na paměti, že je spousta žen, které při vzrušení mají pocit, jako by se jim chtělo na malou. Pak mají během soulože strach z nechtěného úniku moči, a přitom by si mohly užít ženskou ejakulaci. Naučte se tyto dva pocity rozeznávat.
<h3><strong>19. Příliš se soustředíte na dosažení orgasmu</strong></h3>
Když se o vyvrcholení snažíte, nikdy k němu nedojdete. Žena musí být k dosažení orgasmu uvolněná. Snažte se tedy nejprve se uvolnit. Oblečte si příjemné prádlo, ztlumte osvětlení, dejte si koupel nebo sprchu, nejlépe spolu s partnerem, a příjemně se nalaďte oblíbenou vůní.
<h3><strong>20. Souložíte v nepohodlných polohách</strong></h3>
Váš partner má možná rád sex zezadu, ale vás to bolí. I když se mu to líbí, neměli byste dělat něco, co bolí. Udělejte kompromis – zkuste polohu na boku s partnerem za zády. V této poloze se nedostane tak hluboko, takže vás to nebude bolet..

Související články