FACESTARSex a vztahyZapomeňte na dietu a trápení v tělocvičně. Spalujte sexem!

Zapomeňte na dietu a trápení v tělocvičně. Spalujte sexem!

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(Věděla jste, že pokud chcete shodit nějaké to kilo, stačí když do svého dietního plánu zařaďíte postelové hrátky. Vědci totiž vyčíslili, jaký vliv mají milostné aktivity na vaši postavu!

Líbání: 68 kalorií za hodinu

Pamatujete si, jak jste na prvních schůzkách spojili rty v polibku a po půl hodině lapali po dechu? Zkuste si to znovu! Nejen, že líbáním posílíte vaše vzájemné pouto, ale také budete spalovat tuky. Když se líbáte opravdu vášnivě a přidáte k tomu petting, můžete se posunout až k 90 kaloriím za hodinu. Další skvělé cvičení, které k tomu můžete přidat, jsou různé náročnější polohy. Zkuste nad partnerem dělat kliky – Snížíte se dolů k polibku a pak se zvedněte na rukou vzhůru. Takhle spálíte 171 kalorií za 30 minut.

Svlékání: 8 a více kalorií celkem

Možná vás to překvapí, ale italští vědci zjistili, že jen samotným svlékáním člověk spálí 8 až 10 kalorií. Podle jejich výzkumů dokonce muž, který se snaží ženě svléknout podprsenku ústy, spálí 80 kalorií. Ženy ovšem také mohou do svlékání vložit více energie. Nesvlékejte se rychle. Zkuste svlékání začlenit do předehry. Vezměte si hedvábný šátek a zkuste partnerovi svůdně zatancovat.

Masáž: 80 a více kalorií za hodinu

Komu by se nelíbila masáž od partnera? Když ji poskytujete vy, nejen že váš partner vrní blahem, ještě při tom spálíte kalorie. Možná byste to neřekli, ale čím pomalejší pohyby při masáži budete provádět, tím lépe. Prohloubíte tak příjemné pocity na straně partnera, procvičíte si více svalů a spálíte více kalorií. Pokud v masáži najdete zalíbení, bude rozhodně lepší pořídit masážní stůl nebudete se hrbit a spálíte ještě více kalorií.).).).

Související články