Soutěž ukončena. Užijte si letní párty s Friscem! Vyhrajte zásobu na měsíc zdarma

Storyblocks

Jemně perlivý cider Frisco rozhýbe každou správnou párty! Můžete si vyrazit ven nebo si užít párty i doma, základem je nemyslet na starosti všedního dne! Připravili jsme pro vás exkluzivní letní soutěž, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Frisco v sobě snoubí vyváženou ovocnou chuť s ideálním množstvím alkoholu 4,5 %, proto je neobyčejně osvěžující, především pokud se podává dobře vychlazený. Na trhu je dostupný ve stylových lahvičkách nebo praktických plechovkách. Navíc nabízí rozmanitou paletu ovocných příchutí ve čtyřech variantách: Brusinka, Lesní ovoce, Jablko a citron a Ananas a Lemongrass.

S kamarádkami se nevidíte každý den, tak se nalaďte na tu správnou vlnu a večer s nimi si parádně užijte. Buďte originální a naservírujte jim drink jako stylové párty osvěžení – Frisco ledovou tříšť! Nebo na horké letní dny připravte Frisco zmrzlinu.

Frisco ledová tříšť

Co budete potřebovat?

Frisco
Formičky na led
Mixér

Jak na to?

Nalijte Frisco drink do formiček a nechte zmrznout (minimálně na osm hodin). Zmrzlé Frisco vyndejte z mrazáku a rozmixujte. Hotovou tříšť pak zbývá jen pěkně ozdobit a akce může začít!

Frisco ledová tříšť
Frisco ledová tříšť

Frisco zmrzlina

Co budete potřebovat?

Frisco
Ovoce (maliny, borůvky, nakrájené jahody)
Formičky na zmrzlinu (lze použít plastové kelímky)

 

Jak na to?
Příprava je velmi jednoduchá. Stačí jen nalít Frisco do speciálních formiček nebo obyčejných kelímků, ozdobit ovocem a dát na 8 hodin do mrazáku.

Letní soutěž

Připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž, ve které hrajeme o dva kartony (24 plechovek) Frisca pro pohodovou letní party s kamarádkami. Stačí správně odpovědět na otázku. 

Soutěžní otázka


146

Gratulujeme výhercům: Alena S., Brno, Olga T., Písek.