FACESTARŽivotní stylRozbal to a užij si léto se smajlíky Mentos Say Hello Lemonade

Rozbal to a užij si léto se smajlíky Mentos Say Hello Lemonade

.<strong>K létu patří smích, přátelé a pořádná dávka osvěžení. To vše zažijete, když sáhnete po nové limitované edici Mentos Say Hello Lemonade, která vašim chuťovým pohárkům dopřeje poctivý citrónový refresh, na tváři vám vyčaruje úsměv a stane se impulzem na hravé letní seznámení. </strong><!–more–>

Oblíbené žvýkací bonbóny i tento rok přicházejí s nápadem, jak si je vychutnávat osamotě i společně lidmi okolo. Na každém bonbónu je nakreslený originální smajlík, který v letních teplotách nenechá chladným ani vás, ani toho, komu ho nabídnete.

Recept na zábavné letní okamžiky je jednoduchý – vyndejte z kapsy, kabelky či plážové tašky ruličku „mentosek“, z ní bonbón se smajlíkem a nabídněte ho kamarádovi, sestře, dítěti či náhodnému známému –osvěžení a úsměv spojují a díky Mentos Say Hello Lemonade zažijete kouzelné letní okamžiky, po kterých je svěže na jazyku a sladce na duši.

and<img class="wp-image-24378 size-large" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/07/Mentos-SayHello-roll-Lemonade-1024×178.png" alt="Právě motiv hravosti je to, co oblíbené Mentos Say Hello odlišuje od konkurence." width="696" height="121"> Právě motiv hravosti je to, co oblíbené Mentos Say Hello odlišuje od konkurence.

Chuť a přidanou hodnotu zábavy, kterou „mentosky“ nabízejí, ocenili i spotřebitelé v soutěži Volba spotřebitelů 2018. Mentos Say Hello Lemonade se stala v Čechách i na Slovensku nejoblíbenější novinkou v kategorii cukrovinek. Volba spotřebitelů je prestižní a známý program, který už 18 let monitoruje, oceňuje a komentuje inovace a novinky na rychloobrátkovém trhu. 
<h3><strong>Soutěž o GoPro kameru na dovolenou</strong></h3>
Ochutnejte i vy citrónové bonbóny s usměvavým nápadem Mentos Say Hello Lemonade a zapojte se do soutěže o zásobu bonbónů Mentos na celé léto a akční GoPro kamery. Stačí přidat na Instagram co nejakčnější fotku, jak si vychutnáváte Mentos Say Hello, označit jí <strong>@mentos_czsk</strong> a <strong>@gohd.cz,</strong> přidat hashtag <strong>#letosmentos</strong> a potom už jen čekat na svojí výhru. 

Užijte si léto s úsměvem každý den..

Související články