FACESTARMóda(Ukončeno) Dokonalý účes za pár minut v pohodlí domova! Efekt bez námahy!

(Ukončeno) Dokonalý účes za pár minut v pohodlí domova! Efekt bez námahy!

.<strong>Čas je v dnešní době to nejcennější, co máme. Pravidelná návštěva v kadeřnictví je tedy jak pro muže, tak pro ženy někdy téměř nemožná. Mít dokonale střižený pánský sestřih nebo upravené dámské kadeře, ale není nemožné. A navíc to jde v pohodlí domova.</strong><!–more–>

Všechno je to zase jen o výběru dokonalého kadeřníka. Jen s tím rozdílem, že ten, který šetří čas a je vždy k dispozici bez objednání, bude vždy připravený v koupelně. and<img class=" wp-image-21368 alignright" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/01/Rowenta_Airforce-Ultimate_TN9300.jpg" alt="" width="104" height="317">Ten pro muže se jmenuje Rowenta Airforce Ultimate TN 9300. Jde o unikátní zastřihovač, který díky revolučnímu konceptu 3v1 jedním tahem díky silnému motoru (6300 ot./min) vlasy zastřihne a účinně více jak z 99 % vysaje. Neztrácíte navíc ani čas uklízením koupelny, ani očišťováním svých ramen.

Jako bonus lze zastřihovací část použít samostatně na detaily pro finální doladění účesu, zastřižení chloupků na krku nebo tvorbu ornamentů. Tvrdé titanové čepele jsou navíc omyvatelné a samoostřící. Součástí zastřihovače jsou také dva nastavitelné hřebeny s krokem 1 mm pro precizní zastřihování.
<h2><strong>Soukromí kadeřník</strong></h2>
Mít dokonalý sestřih je základ dobrého účesu. Ale ani ten nejlepší kadeřník s vámi není každý den doma, nebo vy u něj v salónu, aby vlasy dokonale upravil. A co si budeme povídat, po odchodu z kadeřnictví se nám už téměř nikdy nepovede mít takový s jakým jsme po několika hodinách odcházeli od profesionálů. Když si ale pořídíte kartáč žehlící Rowenta Instant Straight, můžete vypadat jako ze salónu každé ráno. Rychle a snadno dokáže narovnat vlasy a ještě k tomu zaručí, že neztratí objem, jako tomu bývá v případě klasickým žehliček. Vlasy rozčeše v jednom tahu bez toho, že byste museli oddělovat jednotlivé prameny, a nahřátými keramickými štětinami vlasy vyžehlí.

and<img class="alignleft size-full wp-image-21367" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/01/Rowenta_Instant-Straight_CF5712.jpg" alt="" width="1500" height="1500">

Díky generátoru iontů dochází navíc k eliminaci statické elektřiny a krepatění, a proto ho můžete používat denně. Navíc keramický povrch vlasy nepoškozuje, ale dopřává jim péči. Testování dokonce prokázalo, že účes  dokonale rozzáří. Optimální teplotu 210° pro rychlé a dokonalé narovnání vlasů si navíc můžete kdykoliv zkontrolovat nebo libovolně nastavit na digitálním displeji.
<h2><strong>Velká vánoční soutěž</strong></h2>
Zaujali vás kadeřničtí profesionálové, ale stále nejste přesvědčeni o tom, zda opravdu dokonale fungují. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a bez investice jediné koruny se o všem přesvědčit na vlastní vlasy a žasnout. 

[contact-form-7 id="21370" title="Vánoční SOUTĚŽ Rowenta"].

Související články