FACESTARBydleníSvíčky: Tyhle vám doma vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru

Svíčky: Tyhle vám doma vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru

.<strong>Za okny prší a vám se nechce jít ven, sedíte zachumlaní v dece u oblíbené knihy a popíjíte horký čas či svařené víno. Co vám chybí k dokonalosti? Přece romanticky plápolající plamínek voňavé svíčky! Pojďme se společně podívat, jaké jsou ty nejlepší.</strong><!–more–>
<h3><strong>Severské hygge</strong></h3>
Možná jste už ono slůvko "hygge" slyšeli. Pochází ze severských zemí, ale proniká i do českých domácností. Označuje <strong>kouzlo domova</strong>, jaké vnímáme hlavně o Vánocích. <strong>Seveřané</strong> ovšem vědí, že je škoda prožívat ho pouze jednou do roka, a tak <strong>si hygge pěstují po celý rok</strong>. Inspirujte se jimi, vždyť právě tento a následující měsíce k tomu přímo vybízejí.

and<img class="size-full wp-image-19659" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2017/11/Collage_Fotor-35.jpg" alt="Vůně i světlo svíček jsou podmanivé." width="1280" height="639"> Sladký domov, relax a pohodu bychom si měli vychutnávat každý den. Třeba večer po návratu z práce a vyřízení všech povinností okolo dětí a domácnosti. Příjemně vonící svíčka k takovým chvílím bezesporu patří. Svetbytovychvuni.cz
<h3><strong>Romantické, uklidňující a vonící</strong></h3>
and<img class="wp-image-25653 size-medium" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/11/43571388790_707423f5ab_b-300×243.jpg" alt="" width="300" height="243"> Uvažujete, že pořídíte svíčku jako vánoční dárek? Pak letos máte opravdu z čeho vybírat. Na výběr je ze šesti různých vůní v darkovém balení.

Zpříjemněte si vánoční čas u vás doma oblíbenou vůni Vánoc, perníku, skořice. Svíčky jsou vyrobeny ze směsi sójového vosku, který je šetrnější k životnímu prostředí. Užívejte si tak teplo domova s hřejivých pocitem u srdce, že jste přispěli k tomu, aby naše příroda zůstala krásná.
<h3><strong>Pro vánoční čas</strong></h3>
O Vánocích můžete sáhnout po svíčkách, které jsou na tento čas určeny. Voní po kandovaném ovoci a rozinkách. Stejně tak lze vybrat svíčky z širšího sortimentu. <strong>Vůni cukroví podpoří svíčky vanilkové a medové.</strong> A pokud upřednostňujete ovocnou vůni, pak vás nadchnou černé třešně, které do dnů, kdy je za okny mráz, vnesou lehký nádech vzpomínek na bezstarostné léto. 

Vůně vánočního stromečku, kterou jistě ocení všichni, kdo z jakýchkoli důvodů nemohou (nebo nechtějí) mít doma stromeček přírodní vás uchvátí. 
<h3><strong>Pro příjemné večer</strong>y</h3>
<strong>Jablka, svařené víno …</strong> to jsou vůně, které k podzimu a zimě patří. Dopřejte si svíčky inspirované touto dobou. Pro dlouhé večery, kdy se brzy stmívá, jsou naprosto ideální. <strong>Navozují klid</strong> a dodávají pocit tepla.
<h3><strong>Pro sladký domov</strong></h3>
and<img class="wp-image-25655 size-medium" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/11/Collage_Fotor-1-300×225.jpg" alt="" width="300" height="225"> Tip redakce: Unikátní kovové víčko může posloužit zároveň jako "nástroj" pro zhasínání svíčky.

Dlouhé večery a náročný konec roku zpříjemní Kašmír a Švestka a pomerančový květ. Pokud máte raději jemné vůně, jsou to ty pravé, na které můžete narazit ve vybraných prodejnách.
<h3><strong>Slavnostní chvíle</strong></h3>
Na každé sváteční tabuli by neměly svícny se svíčkami chybět. A na té vánoční už vůbec ne! Díky nim <strong>bude štědrovečerní večeře působit ještě slavnostněji</strong>. Zhasněte velká světla a nechte jen malou lampu a svit svíček, aby vytvořily nezapomenutelnou atmosféru rodinných Vánoc..

Související články