Super grily, které se vejdou všude! Do 15 tisíc korun!

Je v podstatě jedno, na čem jste zvyklé grilovat (pokud se bavíme o materiálu). Základem skvělého pokrmu a potažmo dobré nálady je kvalitní gril. Umíte si správně vybrat? Jestli ne, máme pro vás pár bezva tipů, se kterými si rozhodně ostutu nenaděláte. 

Je v podstatě jedno, na čem jste zvyklé grilovat (pokud se bavíme o materiálu). Základem skvělého pokrmu a potažmo dobré nálady je kvalitní gril. Umíte si správně vybrat? Jestli ne, máme pro vás pár bezva tipů, se kterými si rozhodně ostutu nenaděláte. 

Lávové grily

Grilovat na lávě můžete téměř všechno, záleží jen na vaší fantazii. Lávový kámen je přírodní materiál velice rychle absorbující teplo výkonných nerezových hořáků. Díky tomu dojde k rychlému a prudkému opečení povrchu jídla a vytvoří se tak chutná kůrčička uzavírající voňavé šťávy. Porézní povrch lávových kamenů pohlcuje odkapávající tuk a omezuje tak nežádoucí hoření a vznik škodlivin z přepálených tuků.

Expert Plus od Campingaz

Co doporučujeme:

Expert Plus

Jde o lávový gril se dvěma plochými hořáky z aluminizované oceli, umožňujícími nezávislého grilování pouze na polovině nebo na celé ploše grilu. Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu. Nechybí okénko ve víku pro sledování pokrmů. Disponuje vyklápěcím roštem pro pozvolné grilování nebo ohřívání. Šikovné jsou i dva postranní sklopné stolky. Designově gril doplňuje přední plechový kryt. Součásti grilu je rošt na lávové kameny a jedno 3 kg baleni lávových kamenů. Cena: 3799,-

Klasika na dřevěné uhlí

Řada grilů Bonesco® kombinuje jedinečnou chuť pokrmů připravených na dřevěném uhlí s pohodlnou obsluhu plynových grilů. Nabízí skvělou chuť pokrmů připravených na dřevěném uhlí bez potíží a ztráty času zdlouhavým zapalováním!

Bonesco QST L

Co doporučujeme: 

Bonesco QST L

Proč Campingaz Quick Start Technology® (QST)? Protože snižuje čas předehřívání až na 10 minut a umožňuje tak snadnější grilování na dřevěném uhlí. Nasaďte kartuši Campingaz® CV 300, stiskněte tlačítko piezo zapalování a regulujte přívod plynu knoflíkem na bočním stolku. Grilování na dřevěném uhlí nikdo nebylo snazší, uvidíte samy! Skvělý je i Air Control System, který zajišťuje regulaci přívodu vzduchu (konkrétně páčka umístěná na podstavci grilu a klapka na víku). Postupným prouděním vzduchu vzniká komínový efekt, který urychluje fázi předehřevu průběžným rozdmýcháváním dřevěného uhlí. Proč to všechno? Regulace přívodu vzduchu je důležitá pro následné ovlivnění teploty grilování a lepší výkonu grilu. Cena: 5499,-

JAK USPOKOJIT CHUŤ NA CHIPSY A NEPŘIBRAT ANI GRAM: TOHLE JE NAPROSTO ZDRAVÁ ZÁVISLOST!

Plynové grily

Kulinářské možnosti současných grilů jsou téměř neuvěřitelné. Plynový gril umožňuje nejen grilovat, ale pouhým přiklopením víka se změní v pečící troubu. Samozřejmostí je pečení na otáčecím rožni. Regulace teploty dovoluje pro změnu připravovat najednou dva různé druhy masa, ryby, zeleninu či ovoce.

2 Series RBS LX gril

Co doporučujeme:

2 Series RBS® LX gril

Dopřejte si luxus a zdravější grilování s 2 Series RBS® LX grilem prostřednictvím RBS® technologie, využívající bočních keramických hořáků. Dosáhnete tak ještě více vyrovnané teploty mezi 250 až 300°C po celé grilovací ploše. Cena: 12999,-

Grily 3 Series

Grilování ještě nikdy nebylo vetší zábavou. Na kontaktních plynových grilech řady 3 Series se třemi trubkovými hořáky z nerezu hravě obsloužíte až 12 osob. Přátele i vás zaujmou grilovací plochou rozdělenou na tál a rošt. InstaClean™ systém umožňuje vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich následné umytí v myčce. Vybrat si můžete buď z klasického nebo dřevěného designu z akátového dřeva. Není krásný?

3 Series Classic LS Plus

Co doporučujeme:

3 Series Classic LS Plus

Jde o kontaktní plynový gril se třemi trubkovými hořáky z nerezu a postranním hořákem například pro přípravu omáček a příloh. Grilovací plocha je rozdělená na litinový tál a rošt Culinary Modular pro snadnou přípravu pizzy, marinované drůbeže, paelly či asijských pokrmů na pánvi wok. InstaClean™ systém umožňuje vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich umývání v myčce. Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu. Obsahuje přední dvířka a úložný prostor. Nechybí ani vyklápěcí rošt pro pozvolné grilování a ohřívání. Při přípravě jistě oceníte 2 boční stolky, z toho jeden sklopný. Cena 10999,-

Tak co, už jste si vybraly?