FACESTARSoutěžeStovky milionů lidí už je vidělo. A co Vy? Získejte vstupenky na...

Stovky milionů lidí už je vidělo. A co Vy? Získejte vstupenky na Cirque du Soleil

Kritiky oslavovaná mezinárodní umělecká skupina Cique du Soleil přiveze do Prahy svou mimořádnou produkci Toruk – The First Flight, jenž je inspirované filmovým trhákem AVATAR. Těšit se můžete hned na pět exkluzivních show v pražské o2 Areně a to od 29.5 do 2.6. 2019. Na jedno z těchto představení se můžete vydat i Vy, stačí vyhrát v naší soutěži vstupenky.

Představení TORUK – The First Flight, které je inspirováno filmem Jamese Camerona AVATAR, vás přenese do světa Pandory ve vizuálně ohromujícím živém představení. Zažijete poutavý příběh vyprávěný prostřednictvím nového světa imaginace, objevů a možností.

Prostřednictvím poutavé fúze špičkových vizuálů, loutkářských a divadelních scén, jež jsou neseny fascinujícím filmovým příběhem, Cirque du Soleil uplatňuje svůj jedinečný styl v imaginárním světě Jamese Camerona a „vytváří vazbu“ mezi dvěma příbuznými uměleckými vizemi zachycujícími imaginaci.

Tento nevšední zážitek také nese výrazný rukopis režisérů a multimediálních inovátorů, kterými jsou Michel Lemieux a Victor Pilon. Je to živoucí óda na symbiotické soužití Navi s přírodou a jejich víra v základní propojení všech živých bytostí.

AVATAR na dosah

TORUK – The First Flightje mýtický příběh zasazený tisíce let před události zobrazenými ve filmu AVATAR. Odehrává se ještě předtím, než kdokoliv z lidstva stanul poprvé na Pandoře.  Průvodkyní představením je „Vypravěčka Navi“, která diváky seznámí s nezapomenutelnými postavami příběhu.

Ralu a Entu jsou dva chlapci klanu Omatikayi na pokraji dospělosti, kteří se rozhodnou vzít věci do svých rukou v okamžiku, kdy přírodní katastrofa hrozí zničením posvátného Stromu duší. Když se dozvědí, že jim létající tvor Toruk může pomoci zachránit Strom duší, vypraví se spolu s novou kamarádkou Tsyal do Plovoucích Hor tohoto mocného červeno-oranžového dravce, který ovládá pandorské nebe, najít.  Proroctví se naplňuje, když se mezi klany objeví čistá duše, aby vůbec poprvé osedlala Toruka a zachránila Navi před hrozným osudem.

Soutěž

Máme pro vás 2 x 2 vstupenky na exkluzivní představení Cirque du Soleil 1.6.2019 od 20h v pražské o2 aréně. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Výherce budeme kontaktovat ohledně předání vstupenek.

[contact-form-7 id=“26552″ title=“CDS AVATAR“]

Související články