FACESTARBydleníSnové Vánoce pod taktovkou trendů nebesky modré a růžové

Snové Vánoce pod taktovkou trendů nebesky modré a růžové

.<strong> Serenity a Pink Quartz. Takové jsou vznešené názvy stejně tak jako odstíny, které byly zvoleny za barvy Vánoc pro letošní rok. Obě jsou inspirované světem polodrahokamů a stejně tak, jako ony dodávají luxusním šperkům duši a noblesu propůjčí skleněné ozdoby v těchto odstínech vašemu stromečku. Který se ve svitu svíček promění jako kouzlem také ve šperk. </strong><!–more–>
<h2><strong>Wellness pro smysly</strong></h2>
Spojení barvy růženínu v odstínu Pink Quartz  a modré Serenity navíc představuje neoddělitelně rovnováhu mezi teplejším růžovým tónem a chladnějším klidnějším tónem modré, které společně odráží spojení uklidňujících smyslů, záměr pro pořádek a mír. Spolu tak vytvářejí něco jako wellness pro naše smysly. A to v hektickém období vánočních příprav, které jsou spojeny se stresem, ocení nejen na Štědrý den každý. Barvy jsou totiž reakcí na spotřebitele, který hledá všímavost a pohodu jako protiklad k dnešní moderní uspěchané době. Jemné a příjemné barvy jsou totiž z psychologického hlediska naplnění naší touhy po uklidnění a bezpečnosti stále výsadní. 
<h2><strong>and<
Modré z nebe snést nemůžete, ale kousek z něj přesto můžete mít na svém vánočním stromečku nebo jiné dekoraci. A to dokonce i s hvězdami, které symbolizují splněná přání. Český výrobce tradičních ozdob Irisa totiž využívá i 3D zdobení, které dodává skleněným ozdobám zcela nový rozměr.
<h2><strong>and<
Barva růženínu inspirovala letošní barvu ozdob a stejně tak dokonale jako v případě šperků se nejlépe snoubí se zlatem. S ostatními dekoracemi v tomto odstínu anebo i stříbrnou barvou vytvoří absolutně harmonickou sváteční atmosféru v jakémkoliv interiéru.         
<h3><strong>and<
S odstíny modré a růžové se také krásně doplňuje bílá barva či čiré sklo. Pokud ale toužíte po opravdu originální a luxusní vánoční výzdobě, můžete vsadit na ozdoby s něžným krajkovým dekorem, kterou můžete doplnit paličkovanými či krajkovanými sněhobílými ozdobami. Vznikne tak naprosto netradiční dekorace, kterou budou všichni obdivovat.
<h3><strong>Designové či tradiční ozdoby zakoupíte z pohodlí domova na e-shopu <a href="http://www.skleneneozdoby-irisa.cz">www.skleneneozdoby-irisa.cz</a>.</strong></h3>.

Související články