FACESTARBydleníSnové Vánoce pod taktovkou trendů nebesky modré a růžové

Snové Vánoce pod taktovkou trendů nebesky modré a růžové

Serenity a Pink Quartz. Takové jsou vznešené názvy stejně tak jako odstíny, které byly zvoleny za barvy Vánoc pro letošní rok. Obě jsou inspirované světem polodrahokamů a stejně tak, jako ony dodávají luxusním šperkům duši a noblesu propůjčí skleněné ozdoby v těchto odstínech vašemu stromečku. Který se ve svitu svíček promění jako kouzlem také ve šperk. 

Wellness pro smysly

Spojení barvy růženínu v odstínu Pink Quartz  a modré Serenity navíc představuje neoddělitelně rovnováhu mezi teplejším růžovým tónem a chladnějším klidnějším tónem modré, které společně odráží spojení uklidňujících smyslů, záměr pro pořádek a mír. Spolu tak vytvářejí něco jako wellness pro naše smysly. A to v hektickém období vánočních příprav, které jsou spojeny se stresem, ocení nejen na Štědrý den každý. Barvy jsou totiž reakcí na spotřebitele, který hledá všímavost a pohodu jako protiklad k dnešní moderní uspěchané době. Jemné a příjemné barvy jsou totiž z psychologického hlediska naplnění naší touhy po uklidnění a bezpečnosti stále výsadní. 

andKousek nebeand

Modré z nebe snést nemůžete, ale kousek z něj přesto můžete mít na svém vánočním stromečku nebo jiné dekoraci. A to dokonce i s hvězdami, které symbolizují splněná přání. Český výrobce tradičních ozdob Irisa totiž využívá i 3D zdobení, které dodává skleněným ozdobám zcela nový rozměr.

andKlenot na stromečkuand

Barva růženínu inspirovala letošní barvu ozdob a stejně tak dokonale jako v případě šperků se nejlépe snoubí se zlatem. S ostatními dekoracemi v tomto odstínu anebo i stříbrnou barvou vytvoří absolutně harmonickou sváteční atmosféru v jakémkoliv interiéru.         

andTip na originální dekoraci

S odstíny modré a růžové se také krásně doplňuje bílá barva či čiré sklo. Pokud ale toužíte po opravdu originální a luxusní vánoční výzdobě, můžete vsadit na ozdoby s něžným krajkovým dekorem, kterou můžete doplnit paličkovanými či krajkovanými sněhobílými ozdobami. Vznikne tak naprosto netradiční dekorace, kterou budou všichni obdivovat.

Designové či tradiční ozdoby zakoupíte z pohodlí domova na e-shopu www.skleneneozdoby-irisa.cz.

Související články