FACESTARKrásaSluneční kosmetika, bez které se na dovolené neobejdete

Sluneční kosmetika, bez které se na dovolené neobejdete

Krásné a bezpečné léto s opalovacími přípravky dodají vaší pokožce tu správnou péči a ochranu před nežádoucími účinky slunečního záření. Představujeme řadu Ambre Solaire, jenž nabízí kompletní péči v podobě opalovacích mlék, opalovacích olejů, dětské ochrany s různými hodnotami OF a produktů po opalování. 

Klasika neomrzí

Mléka na opalování Ambre Solaire od Garnier s ochranným faktorem 10, 20 a 30 zabraňují vysušování pokožky a kromě nutné ochrany jí poskytují i péči a potřebné vyživující látky, jako například antioxidační vitamin C. Při dlouhodobém používání mléko zároveň posiluje přirozenou obranyschopnost a ochranu kůže proti možným sluncem vyvolaným poškozením.

 

Sensitive Advanced

Kromě klasické péče najdete v kolekci Ambre Solaire od Garnier také speciální voděodolnou Sensitive Advance pro citlivou pleť s OF 50+. Jedinečné hypoalergenní složení bez parfemace chrání pokožku také proti dlouhovlnnému UVA záření, které proniká hluboko do pokožky a může způsobit její trvalé poškození.

Ochrana pro děti

Ochrana jemné dětské pokožky před slunečním zářením je obzvláště důležitá. Řadu Ambre Solaire Kids doplňují klasická opalovací mléka speciálně navržená pro citlivou dětskou pokožku, ve variantách s ochranným faktorem 30 nebo 50+. Opalovací mléko s OF 50+ je dostupné také ve spreji pro snadnější a pohodlnější aplikaci. Kromě vody jsou všechny produkty odolné vůči písku.

Místo pro olej

Pro ty, kdo upřednostňují oleje namísto opalovacích mlék, doporučujeme Golden Protect s praktickým rozprašovačem ve variantách s OF 10, 20 a 30. Portfolio opalovacích olejů doplňuje také opalovací olej Bronzing Oil s kokosovou vůní a OF 2. Opalovací oleje stejně jako opalovací mléka poskytují pokožce jedinečný komfort, chrání ji před slunečním zářením a vyživují tak, aby byla lesklá, jemná a hebká na dotek.

Po opalování

Po delším slunění potřebuje pokožka doplnit živiny a hlavně se správně hydratovat. Mléko a sprej po opalování Aftersun od Ambre Solaire navíc zklidňují poškození nebo podráždění pokožky tak, aby byla opět připravena na další slunečný den, a to díky obsahu výtažku z kaktusu a aloe vera. Pokožka je po aplikaci hydratovaná po celý den.

Související články