FACESTARBydleníSíla pomeranče: Dopřejte si čistý a zářivý domov s vůní Středomoří

Síla pomeranče: Dopřejte si čistý a zářivý domov s vůní Středomoří

Citrusy jsou obecně oblíbené nejen ve Středomoří, ale i u nás. Celý rok jsou zelené, krásně kvetou a do vašich domovů vnesou nádech subtropické atmosféry. Vůně pomeranče neboli citrus sinensis odbourává pocit úzkosti, má výrazný antidepresivní účinek a rovněž je účinná v boji s houbami. Citrusy jsou známé pro svůj uklidňující účinek, dobře působí i proti nespavosti. Pomáhají při koncentraci a pozornosti.

Využijte pro úklid vašeho domova a k jeho důkladné očistě svěží vůní přírodních čistících prostředků Frosch. Jejich volbou si domů nepřinesete nevítané škodlivé chemikálie. Pro účinný detox vaší domácnosti můžete bez obav sáhnout po pomocnících, kteří si zakládají na přírodním složení a šetrnosti ke svým uživatelům i přírodě, “ uvádí Johana Bursíková, brand manažerka společnosti Melitta. „Produkty Frosch, se zelenou žabičkou na obale, jsou postaveny na přírodní bázi. Soda, ocet citron a další důvěrně známé látky ve vyváženém složení jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc jsou bezpečné pro vás a váš domov. Navíc s krásnou svěží vůní pomerančů,“ dodává Johana Bursíková.

Základem čistého prostředí každého domova je čerstvý vzduch. V domácnostech, kde není rekuperace, je proto nezbytné pravidelně větrat, a to nejenom ráno a před spaním.

V pomerančovém háji

Dodejte vašemu domovu jedinečnou atmosféru a provoňte ho pomocí přírodního pomerančového oleje. Nasládlá vůně pomerančů ulevuje při neklidu, úzkosti a depresi, navozuje pozitivní a hravou náladu a nabíjí energií. Přírodní oleje plné vůní jsou používány při aromaterapii už po staletí.

Produktová řada bytových parfémů Frosch Oase inspirována touto naukou přináší pečlivě vybrané vůně s čistě přírodním složení na bázi esenciálních olejů. Bytové parfémy pozitivně ovlivní vaši náladu a zajistí vašemu domovu příjemnou atmosféru na 6 – 8 týdnů. 

Čisticí krém 

Odstraňuje veškeré druhy odolných kuchyňských a koupelnových nečistot, a to zejména na keramických, smaltovaných a skleněných plochách i na plochách z nerezové oceli, ale také na sporácích a sklokeramických varných deskách. Složení s přírodní mramorovou moučkou a výtažky z pomeranče si poradí se zaschlými nečistotami i mastnotou.

Po použití zůstává hygienická čistota a příjemná vůně pomerančů. Produkt je šetrný k pokožce a k čištěným povrchům. 

O kapku více lesku

BIO multifunkční čistič s přírodním složením je určen na všechny druhy lesklých povrchů – od nábytku, až po televizní obrazovky a chytré telefony. Čistí, odmašťuje, dodává povrchům lesk beze šmouh a zanechává příjemnou vůni díky obsahu pomerančového oleje. Přírodní čistič využijete na všechny druhy hladkých povrchů.

Vysoce účinné složení na bázi Clariant Sunliquid® Bio–Spiritu získaného z celulózy z lokální odpaní slámy, zajišťuje čistotu a zářivý lesk bez šmouh na skle, kovu, mramoru, plastu, dřevěném povrchu (voskovaném nebo lakovaném) a akrylátech. Je obzvláště vhodný pro televizní a počítačové obrazovky, tablety, smartphony, stoly, kuchyňské povrchy, vysoce lesklý a syntetický nábytek i automobilové palubní desky. 

Na každý povrch

Univerzální čistič na podlahy a většinu omyvatelných ploch v domácnosti díky přírodním rozpouštědlům z pomerančové kůry důkladně odstraňuje mastnotu, nečistoty a zanechává příjemnou vůni. Všestranný čistič důkladně odstraňuje nečistoty a mastnotu. Složení s povrchově aktivními látkami z pomerančové kůry navíc zanechává svěží vůni citrusů po každém použití.

Velmi dobrá snášenlivost čističe s pokožkou byla potvrzena dermatologickými testy. Produkt je po použití zcela biologicky rozložitelný. Obaly čistících prostředků jsou vyrobeny ze 100% recyklátu a po použití znovu recyklovatelné. 

Letní soutěž s vůní pomeranče

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové balení limitované edice čisticích prostředků Frosch s vůní pomeranče. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články