FACESTARŽivotní stylŠampióni léta: vybavte se správným IT příslušenstvím včas

Šampióni léta: vybavte se správným IT příslušenstvím včas

.<strong>Festivaly, grilování a mejdany to si letošní léto zasloužíte. Stejně, jako obchody s módou, kde se prodávají plavky, tak i výrobci příslušenství nezůstávají pozadu. IT výbava je nezbytným doplňkem k letnímu dobrodružství. Vybrali jsme to aktuální!</strong><!–more–>

Na zahradu ke grilování, s přáteli do parku nebo na výlet do přírody.  <em>„Chytrý telefon i ostatní technologie jsou všudypřítomné. V létě více než kdykoliv jindy. Trávíme čas především mimo domov a zásuvky, poslech muziky nebo fotografování je denním programem. Skvělým pomocníkem se tak stává například bluetooth přenosný reproduktor nebo různé typy stativů, díky kterým neunikne žádný zážitek,“ </em>popisuje Goran Setler, zástupce značky YENKEE, předního výrobce IT příslušenství.
<h3><strong>8 hodin bez námahy</strong></h3>
and<img class="wp-image-24880" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/08/45011750-4-800×800.jpg" alt="Přenosný reproduktor přichází s jednoduchým designem a vysokou odolností proti vnějším vlivům." width="339" height="339"> Přenosný reproduktor přichází s jednoduchým designem a vysokou odolností proti vnějším vlivům.

Jak se stát králem společnosti? Hudba dodává ráz každé společné chvíli. Přenosný reproduktor přichází s jednoduchým designem a vysokou odolností proti vnějším vlivům. <em>„Důležitý je nejen vzhled ale především výdrž. Náš repráček je schopný hrát 8 hodin vkuse. Zároveň poskytuje dostatečnou hlasitost a bohaté basové tóny,“ </em>doplňuje Goran Setler.

Vše doplňuje vstupní výkon 3 W. Snadné ovládání je zajištěno skrze čtyři tlačítka chráněných před vodou a prachem. Jimi se dá ovládat hlasitost, přepínat na další nebo předchozí skladbu, přijímat hovory nebo dokonce vytáčet naposledy volané číslo ve vašem telefonu.
<h3><strong>Tři, dva, jedna pojď – tripod</strong></h3>
Ať už na dovolené fotíte přírodu, památky, nebo šílené fotky přátel. Cíl je jasný. Snímek musí být ostrý a co nejvíce kvalitní. S tím přichází na pomoc Tripod, který dokáže udržet stabilitu na jakémkoliv povrchu či ploše, a tak s jeho pomocí vždy vzniknou opravdu geniální fotografie.

and<img class="size-wcbig wp-image-24898" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/08/Univerzální-flexibilní-stativ-2-800×448.jpg" alt="" width="696" height="390"> Sada stativu je doplněna na smartphone nebo akční kameru, a tak se stává ideálním pro všechny zařízení.

Otočná kulová hlava navíc umožňuje provádět působivé 360° záběry. Sada stativu je doplněna na smartphone nebo akční kameru, a tak se stává ideálním pro všechny zařízení.
<h3><strong>Dobíjení na cestách</strong></h3>
and<img class="wp-image-24889 size-wcbig" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/08/35049189-5-800×533.jpg" alt="Přenosná Power banka s kapacitou až 8000 mAh umožňuje nabíjet až dvě zařízení současně." width="696" height="464"> Přenosná Power banka s kapacitou až 8000 mAh umožňuje nabíjet až dvě zařízení současně.

Znáte to, tři dny na fesťáku ve stanu bez elektřiny. Noční můra pro všechny sociální uživatele. Řešením může být pro vás přenosná Power banka s kapacitou až 8000 mAh. Zároveň umožňuje nabíjet až dvě zařízení současně. Decentní design doplňuje vzhled pouzdra ze slitiny hliníku.

Vybrali jste si? Za málo peněz dostanete hodně muziky. Hezké léto.

 .

Související články