FACESTARKrásaRozlučte se s celulitidou! Pozor je nepěkná a může i ublížit

Rozlučte se s celulitidou! Pozor je nepěkná a může i ublížit

Při celulitidě dochází k zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže, a vytváří tak na ní nevzhledné ďolíčky, připomínající právě strukturu pomerančové kůry

V místě je značně omezen průtok krve a lymfy. Za jejím vznikem stojí hned několik faktorů. Jedním z nich je samozřejmě dědičnost, se kterou se nedá nic moc dělat, další možností, proč celulitidou trpíte je i ten, že máte sedavé zaměstnání nebo se Vám v těle hromadí toxiny.

Změňte svůj životní styl!

Jako za vším, i za tvorbou celulitidy, stojí nesprávný životní styl. Pokud budete tedy dodržovat správný pitný režim (minimálně dva litry čisté vody denně), jíst dostatek ovoce a zeleniny a vyhnete se fastfoodům, můžete její tvorbu značně snížit. Dobré by bylo i nahradit kávu bylinnými čaji. Dalším důležitým prvkem je sport. Zejména běhání a bruslení na in-linech Vám pomůže víc, než si myslíte.

Dostatek spánku!

Je nám jasné, že když je možnost, každý z nás si dlouho přispí, ale bohužel to v dnešní době není úplně nejjednodušší úkol. Přesto vězte, že pokud si naordinujete minimálně osm hodin spánku denně, budete spokojenější po všech ohledech – psychicky a hlavně i fyzicky. Jednou z výhod kvalitního spánku na dobré matraci je i to, že se Vám sníží tvorba celulitidy a to Vám zcela jistě dodá i sebevědomí. Nepodceňujte proto dobrý a kvalitní spánek!

Svěřte se do rukou odborníkům!

Naštěstí existuje i další způsob, jak se celulitidy zbavit a to zcela bez úsilí. Stačí navštívit jednu z pražských klinik neinvazivní péči a poptat se po přístroji Icoon. Ten patří mezi jedničku na trhu v boji proti celulitidě a z naší vlastní zkušenosti můžeme říct, že opravdu funguje. Jedná se o vysoce účinný přístroj na formování postavy a zpevnění jednotlivých partií. Díky technologii, která se skládá z různých léčebných rukojetí s válečky, které mají velké množství mikroskopikých otvorů vytvářejících multimakroalveolární stimulaci a tím působí na mikrovakuolární strukturu, tedy na tukové buňky a mimobuněčnou základní hmotu /matrix/ bez jakéhokoli zatěžování tkáně, čímž je velice šetrná k tělu, pokožce tak i k žilkám. Výsledkem je velice přesná, neinvazivní a vícerozměrná masáž ošetřovaných partií.

Promažte svou kůži!

Z televizních reklam i tisku se na nás valí jeden ověřený přípravek proti celulitidě za druhým. Pokud jste k nim skeptičtí, pak zpozorněte! Je jasné, že fakt, že se budete každé ráno a večer mazat nějakým zaručeným a spolehlivým krémem proti celulitidě, žádných valných výsledků nedocílíte. Na druhou stranu ale, pokud k tomu přidáte pravidelný pohyb, dostatečný pitný režim a příjem vitamínů, určitě se i krémy proti celulitidě stanou Vaším nepostradatelným pomocníkem.

Související články