FACESTARBydleníPředsíň je vizitkou vaší domácnosti. Jak ji nejlépe zařídit?

Předsíň je vizitkou vaší domácnosti. Jak ji nejlépe zařídit?

.<strong>Předsíň je vizitkou, kterou uvidí všechny návštěvy jako první. Postarejte se, aby udělala dobrý dojem!</strong>
<!–more–>

and<

Předsíň by ve vašem bytě neměla být „Popelkou“, tedy místem, na které se při zařizování až tak nesoustředíte. Stačí si uvědomit, že je tím, co jako první uvidí všechny vaše návštěvy – a jak jistě víte, první dojem je přesně to, na čem sejde.

A proč si myslíme, že je právě v tuhle chvíli tak skvělá doba na to, abyste vyházeli všechno nepěkné a zařídili předsíň reprezentativně, ovšem i chytře a účelně? Protože jsme pro vás objevili nabídku firmy <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-kategorie-predsine.html">TORRIMEX moderní nábytek</a>, který si během měsíce května hýčká své zákazníky nejen slevou 10% na veškerý sortiment předsíní, ale i dopravou, instalací a nastěhováním zcela zdarma – a to kdekoli po celé ČR. No a to nevyužít, to uznejte, že by byla chyba!
<h2><strong>Jak zařídit předsíň?</strong></h2>
Protože předsíň bývá většinou nevelká, je potřeba při výběru nábytku přemýšlet a dobře zvažovat, co v ní má být a to jak z hlediska úložného prostoru, tak i funkčnosti umístění a v neposlední řadě i vzhledu.

Protože ve valné většině patří předsíň mezi poměrně tmavé místnosti bez okna, vítězí při výběru světlé materiály. A to jak v barvě stěn, tak také i u nábytku. Protože je to ale zároveň „nárazníková“ zóna mezi venkem a domovem, čili je vystavena nejvíc prachu, špíně, blátu a mokru, musí to současně být materiály, které se i dobře udržují. Dnes jsme pro vás vybrali nábytkové komplety, které právě tyto dva požadavky splňují svým vzhledem světlého dřeva – ať již masivu, nebo desek, věrně imitujících tento materiál. A proč si myslíme, že by se mělo dřevo – v jakékoli podobě v předsíni objevit? Hodí se do každého interiéru, nabízí neuvěřitelné možnosti zabarvení i struktury, nejsou na něm tolik vidět nečistoty, je nadčasový a jen tak se neokouká… Na další důvody jistě přijdete sami, při prohlížení fotografií.

and<
<h2><strong>Co by nemělo v předsíni chybět?</strong></h2>
Je pár věcí, které musí být i v sebemenší předsíňce. Rozhodně to je úložný a odkládací prostor. Ideálně takový, aby se věci daly uklidit a zavřít, protože tak i malý prostor vypadá větší, než když v něm přetéká věšák mnoha vrstvami. V případě nedostatku místa volte nábytek s menší hloubkou, ale vždy takovou, abyste do ní dali potřebné věci! Hodí se i polička na klíče či odložení kabelky či deštníku. 
Zrcadlo. Bez poslední vizuální kontroly před odchodem se neobejde žádná žena, ale troufáme si říct, že ani žádný muž. Proto je správě umístěné zrcadlo důležité. Mělo by být tak velké vysoko, abyste se viděli alespoň od pasu nahoru.
Pokud to jen trochu jde, dejte si do předsíně i sedátko, židličku, kam se můžete posadit při nazouvání či zouvání bot.
<h2><strong>Předsíně, které si zamilujete</strong></h2>
V nabídce <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-kategorie-predsine.html" target="_blank" rel="noopener">e-shopu TORRIMEX moderní nábytek</a> najdete spoustu moderních a atraktivních předsíňových stěn, které jsou natolik variabilní, abyste jimi mohli zařídit předsíň jakékoli velikosti. Vybrali jsme ty s dekorem dřeva, které je, jak jsme už naznačili, nadčasový a praktický.

and<
<h2><strong>Brüssel</strong> </h2>
Je pro vás hlavní nadčasový design a variabilita? Pak je <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-brussel.html" target="_blank" rel="noopener">Brüssel</a> skvělou volbou. A jestli na předsíň navazuje pohledově i obývací pokoj, pak vás jistě potěší, že lze tuto sestavu kombinovat i s programem obývacích stěn. Brüssel má přední plochy i korpus z imitace tmavé akácie. Patří mezi sestavy, které budou ozdobou větších prostor, kde vyzní jejich masivnější vzhled.

and<
<h2><strong>Easy</strong></h2>
I maličká předsíň může být zařízena účelně a krásně. Může na tom mít zásluhu i tato malá předsíňova stěna <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-easy.html" target="_blank" rel="noopener">Easy</a>, která má korpus i přední plochy z imitace hrubě řezaného světlého dubu. Vybrat si můžete ze dvou barevných variant, které se liší dekorem, ale společné mají to, že splní vše, co od předsíně potřebujete.

and<
<h2><strong>Nature plus</strong>  </h2>
Velmi krásný a exkluzivní je předsíňový program <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-592.html" target="_blank" rel="noopener">Nature plus</a>, který nabízí přední plochy z masivu kořenového buku a korpus z jeho imitace. I v tomto případě můžete zařízení předsíně sladit s tím, které bude ozdobou vašeho obývacího pokoje.

and<
<h2><strong>Vigo</strong> </h2>
Atraktivní moderní předsíňový nábytek <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-577.html" target="_blank" rel="noopener">Vigo</a> můžete mít ve dvou variantách – kombinaci olejovaného a voskovaného masivu dubu Bianco či masivu kořenového buku v kombinaci s korpusem s přírodní dýhou téhož materiálu. 

Vybrali byste si? Pokud váháte a potřebujete další inspiraci, rozhodně se podívejte na stránky <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-kategorie-predsine.html" target="_blank" rel="noopener">e-shopu TORRIMEX moderní nábytek</a>, kde najdete i spoustu dalších variant, barev a materiálů..

Související články