FACESTARBydleníPotrpíte si na design? Vyzkoušejte asymetrické teplo

Potrpíte si na design? Vyzkoušejte asymetrické teplo

To co by v žádné koupelně nemělo chybět, jsou radiátory. Jejich praktické využití je nezpochybnitelné, kromě toho, že ve studené nevyhřáté koupelně byste si relax asi zrovna neužili, je zde ještě praktická stránka věci – třeba každodenní sušení mokrých ručníků.

Samozřejmě radiátory jsou na trhu běžně k sehnání… ale ruku na srdce chcete ve vaší vymazlené koupelně obyčejný radiátor?

Když se kráse snoubí s praktičností

To, co vaše koupelna potřebuje musí být nejen praktické ale i krásné. A samozřejmě kvalitní. Toto skloubit však není vždy snadné. Líbí se vám asymetrie? Chcete mít možnost zavěsit mokrý ručník snadno a v jakékoliv výšce? Asymetrické radiátory Zehnder vám to umožní. Jejich trubky jsou zleva či zprava přístupné po celé výšce radiátoru, takže ručník můžete pohodlně pověsit, kde chcete. Asymetrické provedení dodá vaší koupelně šmrnc že vás to až překvapí.

Kvalita až na prvním místě

Přesně vyměřené ocelové trubky, dokonale – prakticky neviditelně – svařené, nalakované dvousložkovým lakem, který je ochrání proti rezivění i proti mechanickému poškození. Díky procesu vysoce jakostního chromování zahrnujícího galvanické nanášení několika kovových vrstev (měď-měď-nikl-chrom) nemusíte slevovat ani z požadavků dokonale hladkého povrchu. Na kvalitu se u těchto švýcarských produktů můžete opravdu spolehnout. Na výběr máte navíc možnosti připojení jak do teplovodní soustavy tak do elektrické sítě, volit můžete i kombinované řešení.

Nejtěžší je vybrat jen jeden

Související články