FACESTARBydleníPořiďte si pohodlný nábytek na zahradu! Takhle si léto užijete

Pořiďte si pohodlný nábytek na zahradu! Takhle si léto užijete

Konečně nás čeká pěkné počasí, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po zahradním nábytku. Pohodlí a praktický zároveň, to jsou dva požadavky na který je dobré myslet při koupi zahradního nábytku.

V materiálech se objevují nové trendy a zároveň se drží tradiční materiály. Vedle klasického dřeva a umělého ratanu je více vidět trvanlivý hliník. Drobné rozdíly jsou patrné zejména ve vzhledu a barevnosti. Letošní sezonu převládá barva šedá, bílá, prvky dřeva. Pravdou však je, že velký důraz se klade také na kvalitu provedení, snadnou manipulaci, skladovatelnost a rovněž bezúdržbovost.

Posaďte se

Přestože si lidé mnohdy stěžují, že nemají čas na setkávání s přáteli a rodinou, trendy v zahradním nábytku „hovoří“ o opaku. Alespoň podle zkušeností některých prodejců. V poslední době se stále zvyšuje zájem o sestavu stolu doplněnou větším počtem židlí nebo křesílky, klasika 1 + 4 už nestačí.

Především pohodlí

Už pár let je k vidění velice příjemný trend – i venku lidé chtějí sedět stejně pohodlně jako doma. Stále více z nás vyhledává venkovní verze klasických sedaček, takže exteriérový nábytek pak vypadá jako interiérový. Lze ho ponechat venku celoročně s tím, že na zimu ho doporučujeme zakrýt před sněhem. Během sezony ho nemusíte zakrývat před deštěm, polstrování dobře vyschne a také se díky moderním materiálům snadno udržuje.

Venkovní posezení SOLLERÖN připomíná interiérovou sedačku, Bezúdržbový plastový ratan a polštáře, které si svou barvu udrží dlouho i na slunci. Pro váš pohodlný život. (IKEA)
Rozkládací zahradní pohovka Polyratan lze používat jako pohovku pro 3 osoby, jako rohovou pohovku nebo jako rozkládací. Dokonale sedne na zahradu nebo na terasu (TCHIBO).
Lounge sestava LIFE FITZ ROY Small corner set nabízí stolek a luxusní sedačku. Rohová lounge sestava ve výrazném, oku lahodícím designu sedne na terasu, k bazénu i na zahradu (KETTLER).

Kombinace a relaxace

Tento moderní a útulný Lounge set Honeycomb s vysokým opěradlem a neobvyklým tvarem láká k odpočinku a lze jej snadno kombinovat a vytvořit tak luxusní pohodlí na vaší zahradě. Styl doplní venkovní koberec a trendy stolní prvky by zde samozřejmě neměly na vaší zahradě chybět (DEPOT-ONLINE.COM).
Relaxační sestava moderního zahradního nábytku je vyrobena z vysoce kvalitního hlínku Je robustní a odolná proti povětrnostním vlivům. Odnímatelné potahy mají ochranu proti skvrnám (XXL LUTZ).

Elegantní a praktické 

Vytvořte si uvolněnou oázu klidu na zahradě s tímto Lounge elementem DEPOT v šedých, bílých a jemných dřevěných prvcích. S multifunkčním nábytkem, jako je jídelní konferenční stolek, nahradí váš venkovní obývací pokoj vaši jídelnu a obývací pokoj v domě v teplých letních dnech (DEPOT-ONLINE.COM). Zahradní nábytek z tvrdého dřeva s certifikátem FSC.
   

 

Související články