Soutěž ukončena! Originální pletená slova: Miluji tě!

Co mu mám dát k svátku všech zamilovaných? Otázka, která trápí nejednu ženu je vyřešená. Jsou to originální ponožky! A stoprocentně si v jejich případě můžete být jisté, že vaše drahé polovičky budou nadšené. Jde totiž o extra módní kousek.

Pryč jsou doby, kdy se muži o módu vůbec nezajímali. Nasadit si extravagantní barevné ponožky, už dávno není výsada exhibicionistů posedlých módními výstřelky. Dnes tento módní kousek patří do šatníku každého muže.

Návrháři a stylisti se shodují na tom, že jde už nějakou dobu o velký trend, který může nosit jak muž, který má obyčejné povolání nebo byznysmen. Barevné ponožky totiž dokonale rozbíjejí jinak nudný outfit. Navíc takový dárek můžete dát svému miláčkovi se slovy: Teď můžeš mít něco ode mě na každém kroku!

Miluji tě!

A přesně takové jsou Happy Socks, které se nechaly inspirovat odkazem jednoho z nejslavnějších newyorských pop artových umělců 80. let Keitha Haringa. Vznikla z toho úžasná kolaborace plná barev a věčného poselství lásky.

Jeho tvorba, kterou zpřístupnil lidem v newyorském metru, na zdech ulic a na obyčejných předmětech jako jsou trička a plakáty, se snažila zvyšovat povědomí o naléhavých společenských tématech, od politiky a válek, až po sexualitu a užívání drog.

Keithův rukopis, plný výrazných linií a zářivých barev, je dnes již ikonický, a myšlenka, která za ním stojí, stejně relevantní dnes jako před 30 lety. Keith Haring, podobně jako Happy Socks, viděl design jako nástroj, který může měnit svět k lepšímu.

Kolekce Happy Socks x Keith Haring obsahuje 3 páry unisex ponožek z česané bavlny a dva vzory pánského a dámského prádla. K dostání jsou jak samostatně, tak v dárkovém balení a k dostání je na e-shopu www.urbanlux.cz.

Valentýnská soutěž

Připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž, ve které můžete vyhrát originální dárkové balení HappySocks z kolekce Keith Haring (ponožky a boxerky). Ve hře je celkem 6 cen. Soutěž probíhá od 29.1.-12.2.2018.

Soutěžní otázka


236
Gratulujeme a výhry posíláme: Jana B., Písek, Eva R., Liberec, Alice H., Brno, Lucie V., Ivančice, Jan D., Kroměříž, Václav M., Jičín.