FACESTARŽivotní stylNejlepší vánoční dárky pro fanoušky nejnovějších technologií

Nejlepší vánoční dárky pro fanoušky nejnovějších technologií

Vánoce se nezadržitelně blíží. Připravili jsme pro vás spoustu zajímavých vychytávek, které udělají radost snad každému technickému nadšenci. Každý rok jsme tady od toho, abychom vám s výběrem poradili a letošní vánoční sezónu tomu nebude jinak.

Televize pro dlouhé večery „The One“ 8807

Philips The One s Android TV. foto archiv Philips
Tato Ambilight TV s vynikajícím poměrem cena/výkon a těmi nejžádanějšími funkcemi právem získala cenu EISA jako nejlepší rodinný televizor pro sezonu 2022/2023. Mezi její přednosti patří 120Hz 4K LCD panel, obrazový procesor P5 a podpora HDR ve formátech HLG, Dolby Vision, HDR10 i HDR10+. Nechybí ani hlavní výhoda televizorů Philips, tedy technologie Ambilight a to ve své třístranné verzi. Televizor je ideální i pro konzolové hráče díky input lagu 10 ms, podpoře HDMI 2.1 včetně e-ARC, VRR podpory pro 4K od 48 Hz do 120 Hz při plné šířce pásma 48 Gb/s, plus kompatibility s FreeSync™ Premium a režimu Auto-Low-Latency. K dispozici je v široké nabídce úhlopříček od 43 až po 86 palců. Více informací najdete u nás na webu zde.
 
foto archiv Philips

OLED s čtyřstranným Ambilightem

Televizor OLED807 má novou generaci panelů OLED EX s o 30 % vyšším světelným výkonem oproti loňským modelům. Kvalitu reprodukce dále vylepšuje již 6. generace obrazového procesoru P5 s umělou inteligencí. Vylepšená verze funkce Ambient Intelligence procesorové sady P5 nepřetržitě monitoruje světlo v místnosti a podle toho průběžně upravuje úroveň jasu, gamy a barevné zobrazení s cílem plně optimalizovat kontrast obsahu SDR i HDR. Tato Ambilight TV získala ocenění EISA pro OLED s nejlepším poměrem cena/výkon za sezonu 2022/2023. K dispozici je v úhlopříčkách 48, 55, 65 a 77 palců.
 
Televizor OLED807 má novou generaci panelů OLED EX s o 30 % vyšším světelným výkonem. foto archiv Philips

Sportovní sluchátka, která nechávají uši volné

Na rozdíl od tradičních sluchátek využívá bezdrátový model Philips TAA6606BK technologii kostního vedení, která přenáší zvukové vibrace do ucha přes lícní kosti uživatele, což umožňuje poslouchat vysoce kvalitní hudbu, zatímco uši mohou volně naslouchat zvukům v pozadí, zejména v rušném prostředí. Sluchátka jsou voděodolná a bytelná, aby zvládla i drsnější zacházení.
 
Sluchátka jsou voděodolná a bytelná, aby zvládla i drsnější zacházení. foto archiv Philips

Soundbar = zvuk jako v kině

Chodíte rádi do kina za požitkem z intenzivního prostorového zvuku? Pak jsou Vánoce ideální příležitostí k tomu, vybavit svou domácí televizi špičkovým soundbarem TAB8505, který vám dopřeje stejně silný zvukový zážitek. Obrazové scény získají bohatý trojrozměrný zvuk, dunivější efekty a čistší dialogy. Soundbar s technologií Dolby Atmos se také snadno propojí s technologií Play-Fi a pomocí ostatních kompatibilních reproduktorů si tak můžete doma vytvořit prostorový zvukový systém nebo si ozvučit několik místností naráz. Soundbar 2.1 s bezdrátovým subwooferem TAB8505/10.
Soundbar TAB8505 vám dopřeje stejně silný zvukový zážitek. foto archiv Philips

Projektor ViewSonic = M1+ či M1 mini

Říkáte si, jak by někomu mohl udělat radost projektor? Velice jednoduše! Přenosné LED projektory od ViewSonic jsou vhodné na doma i do práce, pro zábavu i na schůze. 

Projektor ViewSonic M1+ disponuje životností na úrovni 30 000 hodin používání, je vybaven inteligentním stojanem s 360stupňovým rozsahem a 6W Bluetooth reproduktory. Bez problému se navíc vejde do každého batohu či kabelky. Více o produktu najdete zde

foto archiv ViewSonic

M1 mini je o něco menší verzí výše zmíněného projektoru, tudíž se vám vejde i do kapsy. Tento model v sobě skrývá baterii, která vydrží až 2,5 hodiny na jedno nabití, JBL reproduktory a může se pochlubit i třemi vyměnitelnými kryty, jako hezkým designovým prvkem. Další informace objevíte zde.

foto archiv ViewSonic

Hudba prosím…

Kvalitní bezdrátová sluchátka jistě potěší všechny milovníky hudby a audioknih. Xiaomi Buds 3 disponují třemi režimy poslechu. Režim Light je vhodný pro relaxaci v kavárně, Balanced na procházky v parku a Deep pro dojíždění hlučným metrem.

Xiaomi Buds 3 disponují třemi režimy poslechu. foto archiv Xiaomi

K tomu všemu vydrží sluchátka spolu s nabíjecím pouzdrem nabitá až 32 hodin. Dopřejte svým blízkým dlouhý a ničím nerušený poslech hudby.

foto archiv Xiaomi

 

Související články