Nové televize Philips The One ve výbavě s Android TV již v Česku

Philips nabízí v ČR nové televize The One s Android TV

Dnes jsou nově na českém trhu k dostání Android TV televizory řady Philips The One, konkrétně série 8807. Nový 120Hz 4K panel, obrazový procesor P5, třístranný Ambilight, podpora HDR a Dolby Atmos a v neposlední řadě také cena hovoří za vše.

Ostrý obraz

Vynikající kvalitu obrazu zajišťuje 4K 120Hz LCD panel a 5. generace obrazového procesoru P5 s vysoce kvalitním širokým barevným gamutem. Patentovaný obrazový procesor Philips P5 dokáže vylepšit výsledný obraz z jakéhokoli zdroje. Díky podpoře HDR je dále možné vychutnat si úžasný kontrast s vysokými detaily, ať už se jedná o temně tmavé nebo naopak velmi světlé scény. Velkorysá podpora formátů zahrnuje HLG, Dolby Vision, HDR10 i HDR10+. 

Philips The One s Android TV

Jednoduše chytrý zvuk

Řada Philips The One disponuje 20W zvukovým systémem. Model podporuje také speciální bezdrátovou technologií DTS Play-Fi. Ta přenáší zvuk ve vysokém rozlišení s téměř nulovým zpožděním do více zařízení po celém domě nebo bytě. Připojení k soundbaru, dalším reproduktorům nebo subwooferu je tak velmi snadné, a především bez drátů. Televizory dále podporují prostorový zvuk ve formátu Dolby Atmos, který dokonale dotvoří atmosféru při sledování filmů a seriálů.

Ještě lepší zvuk zajišťuje funkce Kalibrace zvuku v místnosti. Tato nová funkce dokáže analyzovat velikost prostoru a jaké druhy nábytku a dekorace jsou v místnosti. Po tomto úvodním testu televizor Philips použije to nejlepší nastavení zvuku pro akustiku konkrétní místnosti.

Philips The One s Android TV

Výhody pro hráče 

Televizor představuje ideálního společníka také pro konzolové hráče. Herní výkon je vynikající díky podpoře HDMI 2.1 včetně e-ARC, VRR podpory pro 4K od 48 Hz do 120 Hz při plné šířce pásma 48 Gb/s, plus kompatibility s FreeSync™ Premium a režimu Auto-Low-Latency.

Philips nabízí v ČR nové televize The One s Android TV

Prodleva mezi vstupem a výstupem (input lag, neboli rychlost reakce televizoru na daný impuls nebo změnu) je pouhých 10 ms. Nový herní panel na obrazovce poskytuje rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku prostřednictvím zjednodušené nabídky, která umožňuje rychlou kontrolu nebo úpravu herních nastavení přímo během hraní. Hráči mohou také snadno zapnout zaměřovač pro střílečky z vlastního pohledu, změnit, teplotu barev, výstup zvuku nebo funkci Ambilightu. 

Stylový design

Televizor Philips nabízí minimalistický stylový design s tenkým stříbrným rámečkem, který umožní ještě lepší interakci s třístranným systémem Ambilight, čímž zajistí pohlcující zážitek. 

Spodní okraj řady je vybaven velmi úzkým a elegantním stříbrným rámečkem, který doplňuje tenký, šikmý středový stojan pro obrazovky s úhlopříčkami 43″ až 65″, zatímco modely 75″ a 86″ jsou vybaveny stříbrnými nožičkami.

Android TV 11

O chytré funkce se stará nejnovější operační systém Android TV 11, který nabízí svižné a intuitivní rozhraní, včetně vestavěného asistenta Google ovládaného prostřednictvím funkce Push to talk na dálkovém ovladači a kompatibility s Alexou.