FACESTARBydleníNebojte se bílé! Dodá vašemu obýváku styl a pocit luxusu!

Nebojte se bílé! Dodá vašemu obýváku styl a pocit luxusu!

Do módy se vrací bílé stěny. Mají schopnost zvětšit a prosvětlit místnost, vypadají elegantně, čistě a snesou se s každým stylem i doplňkovou barvou. Skvěle se hodí do menších prostor, podkrovních místností, úzkých chodeb.

Bílá barva je skvělou volbou do ložnice, ale i obývacího pokoje, zvlášť v případě, že máte rádi klasiku, nepodléhající módnímu diktátu. A to platí i v případě bílých sedacích souprav. Ano, je jasné, že budou náročnější na údržbu, ale na druhou stranu získáte dominantu místnosti, kus nábytku, který nikdo nepřehlédne. I obyčejný interiér povýší a navodí dojem luxusu. Navíc  – i  případě, že s vámi domácnost sdílí domácí mazlíčci a děti, můžete si pořídit přes sedačku hezký přehoz a je vyřešeno. Ale i tak je nejlepší volbou omyvatelná kůže, nebo ekokůže.

Pokud potřebujete inspiraci a představu, jak by bílá sedací souprava mohla slušet zrovna vašemu obývacímu pokoji, proberte například nabídku e-shopu Torrimex – moderní nábytek, která je také má samozřejmě v nabídce. Nabízíme vám malou ochutnávku!

Bílé sedací soupravy – perly do vašeho obýváku

Máme pro vás hned osm příkladů, které vás mohou inspirovat a pomoci vám se právě pro bílé čalounění sedací soupravy rozhodnout.

Související články