Módní kousky z vánočních slev: Které si ulovíte jako první pod stromeček?

Chcete se vyhnout dlouhým frontám, doporučujeme začít nakupovat v těchto dnech. Buďte všímaví a začněte nad jednotlivými dárky nebo obdarovávanými přemýšlet. Pokud budete pozorní a vnímaví, uvidíte, jaké oblečení nebo šperky mají vaši blízcí rádi, jaké předměty nebo vybavení by potřebovali vyměnit nebo kterým volnočasovým aktivitám se věnují.

Pro nákup vánočních dárků Vám naše redakce doporučuje outletové centrum ve Štěrboholích, které nabízí více jak 200 prémiových značek s celoročními slevami 30-70 %. Pro inspiraci jsme připravili desítky zajímavých tipů na dárky, kterými své nejbližší jednoznačně překvapíte a budou z nich mít i velikou radost.

Zejména u módy a doplňků platí, že pokud jde spíše o introvertní povahu, volte jednodušší a čistou klasiku, která může vynikat rafinovanými detaily. Naopak u extrovertnějších žen a dívek můžete více experimentovat jak se střihem, tak i s barvami nebo materiály.

Zamyslete se jaké barvy obdarovávaná dáma nosí nejčastěji, zda preferuje šperky zlaté nebo stříbrné a v neposlední řadě si zkuste i nenápadně zjistit velikost bot nebo oblečení. V každém obchodě Vám navíc velice rádi poradí.

Ve Fashion Arena Prague Outlet naleznete prémiové módní značky mnoha stylů, kterými potěšíte dámy každé věkové kategorie.

Elegantní vánoční dárky získáte u značky Gas, kde koupíte například střihem neotřelé šaty s koženkovými volánky. Radost uděláte i decentním béžovým kabátem od Armani.

Šaty s koženkovými volány Gas, původní cena 3690 Kč, outletová cena 2583 Kč.
Armani béžový kabát původní cena 14250 Kč, outletová cena 8550 Kč.
Kabátek Desigual, původní cena 2699 Kč, outletová cena 1889 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

Áčkovou sukni Pinko se zlatou nití objevíte v obchodě Pinko & Marciano Guess. Ikonickou bundičku s trendy kožešinou La Martina naleznete v obchodě Peak Performance & La Martina.

Ikonickou bundičku s trendy kožešinou La Martina naleznete v obchodě Peak Performance & La Martina, původní cena 44399 Kč, outletová cena 22199 Kč.
Áčkovou sukni Pinko se zlatou nití objevíte v obchodě Pinko & Marciano Guess, původní cena 8500 Kč, outletová cena 5950 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

Praktické doplňky

Vánoční dárky ale mohou být i praktické – pomocníka do domácnosti žádná žena neodmítne. Vhodné jsou také drobnosti, díky kterým se bude obdarovaná žena cítit uvolněně a pohodlně – například krásný župan nebo teplé bačkory ocení ty, které rády tráví volný čas v pohodlí domova.

Sada parfémů BVLGARI, FAnn parfumerie, původní cena 3211 Kč, outletová cena 1971 Kč.
Žehlička na vlasy značky Rowenta, obchod Home & Cook, původní cena 1899 Kč, outletová cena 1099 Kč.

 

 

 

 

 

 

Nebojte se ale ani kosmetiky, ta je asi vůbec nejčastějším dárkem. Vybrali jsme noční krém Juvena, FAnn parfumerie. Radost udělá žehlička na vlasy značky Rowenta, obchod Home & Cook.

Za teplem

Ženám, které si potrpí na bytovou dekoraci kupte například povlak na polštář Gant. Teplo a styl zaručí pohodlné boty s kožíškem Odd Molly & Karl Lagerfeld.

Boty s kožíškem značky Odd Molly, obchod Odd Molly & Karl Lagerfeld, původní cena 6799 Kč, outletová cena 4759 Kč
Povlak na polštář Gant, původní cena 1699 Kč, outletová cena 1189 Kč