FACESTARŽivotní styl3 tipy jak urychlit hubnutí a zrychlit metabolismus

3 tipy jak urychlit hubnutí a zrychlit metabolismus

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(

Vyvážený jídelníček, pravidelný pohyb a dostatek spánku. Tohle jsou tři důležité zásady při shazování přebytečného tuku. Tohle všechno chce ale pořádnou motivaci, a navíc to chvíli trvá. Našli jsme pro Vás zlepšováky, které údajně usnadňují hubnutí.    

Změna životního stylu

Předně přijměte fakt, že se váš život poněkud změní. Neberte to ale jako změnu k horšímu! Neplánujte si jen krátkodobé zhubnutí a poté návrat k předcházejícímu stylu života. Těšte se na to, že se budete cítit lépe a radostněji. Představujte si v hlavě, jaké to bude lépe dýchat, usínat, být bez bolestí zad, s lepší náladou…

A za chvíli přijmete nový způsob života za svůj. Pamatujte, že tělo je velmi úzce propojené s psychikou. Pokud se necítíte dobře, třeba kvůli tomu, že máte špatné svědomí, jelikož jste celý den proválela, nebo si dopřávala nezdravé pochoutky, budete se i cítit špatně po těle. Vše souvisí se vším.

Běh na dlouho

Nečekejte příliš rychlé výsledky a neklaďte si nerealistické cíle. Hubněte pomalu a jaksi mimoděk. Hubnutí nemá být vaším hlavním cílem, jako spíše změna životních návyků. Ti, kdo se soustředí na krátkodobé hubnutí, nebývají nikdy tak úspěšní jako ti, kdo se odhodlali ke změně totální. Přijměte fakt, že jde o běh na dlouhou trať. Viditelné výsledky nečekejte hned, soustřeďte se hlavně na svůj vlastní pocit. Právě pro ten přece vše podnikáte.

Hýbejte se 

Nepolevte. Nevymlouvejte se třeba na počasí, ve kterém nelze cvičit, či běhat. Teploty mínus čtyřicet stupňů se u nás nekonají, takže hýbat se lze po celý rok. Uvědomte si, že bez pohybu neexistuje trvalé zhubnutí. Naučte vaše tělo, aby pohyb vyžadovalo, vytvořte si na něm závislost. Pohyb je totiž pro člověka přirozený, naopak nečinnost je zcela proti přírodě. Pohyb je naše základní přirozenost a bez něj to nikdy nepůjde, jak říkají fitness trenéři. 

Jak shazujete přebytečná kila vy, dejte nám o tom vědět. Držíme palce a hodně síly při shazování.).).).

Související články