FACESTARSoutěžeLetní soutěž: vyhrajte batoh na notebook do práce i na služebku

Letní soutěž: vyhrajte batoh na notebook do práce i na služebku

Je vidět, že nosit batoh se stává stále častěji módním trendem, k batohem na notebook Thule nikdy nešlápnete vedle. Hodí se pro každou příležitost a díky všestrannému využití ho oceníte nejen na dovolené a služebních cestách.

Představujeme odolný batoh pro běžné použití navržený tak, aby na cestách umožnil vše uspořádat, zpřístupnit a ochránit. Do tohoto univerzálního batohu o objemu 20 l se vejde snad všechno, co jen můžete v běžném dni potřebovat. Má dva samostatné, vyztužené oddíly na notebook a tablet, kapsu s RFID stíněním, ochranný oddíl odolný proti nárazům i organizér se systémem vedení kabelů pro nabíjení na cestách.

Místo pro všechno

  • Přehledné uložení drobnějších předmětů v tepelně tvarovaném ochranném oddílu SafeZone odolném proti nárazům, který je vybaven kapsou na zip a který zaručuje jejich ochranu a snadnou přístupnost
  • Vyhrazená polstrovaná přihrádka s patentovanou konstrukcí SafeEdge k uložení a ochraně 14″ notebooku
  • Uspořádejte malou elektroniku a příslušenství v předním panelu s kapsami, elastickými smyčkami, kapsou na zip a systémem vedení kabelů PowerPocket pro nabíjení na cestách
  • Samostatný obal s měkkou výstelkou k uložení 10,1″ tabletu
  • Všité boční kapsy na zip k uložení lahví s vodou nebo deštníku
  • Kapsa odstiňující RFID ochrání vaši identitu a osobní údaje
  • Bezpečné zavěšení batohu na zavazadlo na kolečkách pomocí integrovaného pásu s otvorem

Letní soutěž

Připravili jsme pro vás letní soutěž, ve které můžete tento originální batoh Thule Crossover 2 Backpack 20L v barevním provedení Forest Night vyhrát. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Hrajeme o dva super letní batohy na notebook!

[contact-form-7 id=“27747″ title=“Thuel léto_copy“]

Gratulujeme výhercům: Jana D., Plzeň, Eliška H., Dobříš.

Související články