Jakou vybrat šatní skříň do předsíně? Jedině tu se zrcadlem!

Storyblocks

Jestli právě o takové uvažujete, představíme vám nabídku, která vám ušetří peníze i nervy – firma Torrimex moderní nábytek, nabízí svým zákazníkům slevu 10% na veškerý sortiment předsíní, ale i dopravou, instalací a nastěhováním zcela zdarma – a to kdekoli po celé ČR. Takže pokud si vyberete z opravdu široké a zajímavé nabídky právě této firmy, rozhodně neprohloupíte!

Jakou skříň do předsíně vybrat?

Je jasné, že si většina z vás nemůže, co se prostoru týče, moc „vyskakovat“. I tak byste ale nikdy neměli opomíjet botník, a pokud to jen trochu jde, pak i uzavřenou šatní skříň. A proč právě tu? Jestli si říkáte, že by stačil věšák, pak si představte, jak to vypadá, když si na něj všichni členové rodiny odloží své svršky, v zimě pak i šály, čepice… I když je vše pověšené, stejně to budí pocit chaosu a nepořádku. V tom má uzavřená šatní skříň rozhodně na vrch. Že jste v bytě jen dva, nebo žijete sami? Myslíte si, že by tedy skříň v předsíni byla zbytečná? Možná jste na omylu – možná právě do ní byste mohli dát věci, pro které budete jinak muset hledat místo v obývacím pokoji, nebo ložnici. Takže pokud je dáte do předsíně, můžete tyto dvě místnosti pojmout trochu vzdušněji a nezastavit je dalším úložným prostorem.

Velká skříň s velkým zrcadlem? Jestli na ni máte místo, rozhodně neváhejte!

Co by měla šatní skříň mít?

Každý z vás má jistě jinou představu – no a tu by měl realizovat. Neslevujte z toho, že potřebujete spíš skříň plnou poliček, že si přejete vysunovací šatní tyč, nebo – a to především, že chcete na dveřích skříně zrcadlo! Právě takto umístěné zrcadlo má hned dvě zásadní výhody. Za prvé se v něm uvidíte od hlavy až po paty, což vám to závěsné nad botníkem neumožní. Pak také opticky zvětší prostor i té nejmenší předsíně. Ale dost teorie. Pojďte se s námi podívat na pár opravdu povedených kousků. Vybrali jsme samozřejmě ty, které nabídnou právě šatní skříň se zrcadlem.

Nadčasový design programu Lima vás jistě zaujme

Lima

Krásný nadčasový předsíňový program Lima, ze kterého si můžete poskládat vysněnou sestavu, ale i koupit kousek po kousku. Přední plocha je ze MDF desky v barvě světlé pinie, horní deska je tmavošedá. Skříň se zrcadlem pořídíte za 10 700 Kč.

Modena rozhodně splňuje představy o praktické a krásné předsíňové sestavě

Modena

Modena je nábytek v nadčasovém stylu, který se neokouká. Můžete ho kombinovat s obývací stěnou  tomtéž stylu, čili propojíte vzhled celého bytu. Přední plochy a korpus jsou z imitace světlé pinie, kombinované s „taupe“ MDF. Cena šatní skříně je 7 740 Kč.

Chcete už předsíní zapůsobit na své návštěvy? Zvolte program Antwerpen

Antwerpen

Elegance, ale i trocha nostalgie a romanticky venkovského stylu – to je program Antwerpen. Přední plochy a korpus jsou z imitace modřínu, horní desky z imitace tmavé pinie. Za šatní skříň se dvěma zrcadly zaplatíte 8940 Kč.

Moderní styl nábytku Point podpoří i nápadné úchyty

Point

Preferujete nábytek v moderním stylu? Pak se vám bude líbit velmi variabilní sestava Point s nápadnými a efektními úchyty šuplíků a dveří. Přední plochy jsou z MDF desky v odstínu světlý dub Sonoma, korpus pak z imitace světlého dubu Sonoma. Skříň a asymetrickými dveřmi přijde na 6890 Kč.

Velmi efektní je předsíň Polo, která nabídne i velkou variabilitu

Polo

Předsíňový nábytek Polo zaujme netradiční, ale velmi efektní barevností, která vypadá dynamicky. Zalíbí se příznivcům moderního stylu, které nadchne i svou variabilitou. Korpus a přední plochy jsou z imitace „Canyon Monument Oak“, částečně pak i z imitace „Touchwood“. Skříň vyjde na 5680 Kč.

Vybrali byste si? Pokud váháte a potřebujete další inspiraci, rozhodně se podívejte na stránky e-shopu TORRIMEX moderní nábytek, kde najdete i spoustu dalších variant, barev a materiálů.