FACESTARBydleníJakou vybrat šatní skříň do předsíně? Jedině tu se zrcadlem!

Jakou vybrat šatní skříň do předsíně? Jedině tu se zrcadlem!

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(.<strong> Jestli právě o takové uvažujete, představíme vám nabídku, která vám ušetří peníze i nervy – firma <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-kategorie-predsine.html" target="_blank" rel="noopener">Torrimex moderní nábytek</a>, nabízí svým zákazníkům slevu 10% na veškerý sortiment předsíní, ale i dopravou, instalací a nastěhováním zcela zdarma – a to kdekoli po celé ČR. Takže pokud si vyberete z opravdu široké a zajímavé nabídky právě této firmy, rozhodně neprohloupíte!</strong><!–more–>
<h3>Jakou skříň do předsíně vybrat?</h3>
Je jasné, že si většina z vás nemůže, co se prostoru týče, moc „vyskakovat“. I tak byste ale nikdy neměli opomíjet botník, a pokud to jen trochu jde, pak i uzavřenou šatní skříň. A proč právě tu? Jestli si říkáte, že by stačil věšák, pak si představte, jak to vypadá, když si na něj všichni členové rodiny odloží své svršky, v zimě pak i šály, čepice… I když je vše pověšené, stejně to budí pocit chaosu a nepořádku. V tom má uzavřená šatní skříň rozhodně na vrch. Že jste v bytě jen dva, nebo žijete sami? Myslíte si, že by tedy skříň v předsíni byla zbytečná? Možná jste na omylu – možná právě do ní byste mohli dát věci, pro které budete jinak muset hledat místo v obývacím pokoji, nebo ložnici. Takže pokud je dáte do předsíně, můžete tyto dvě místnosti pojmout trochu vzdušněji a nezastavit je dalším úložným prostorem.

and<
<h3>Co by měla šatní skříň mít?</h3>
Každý z vás má jistě jinou představu – no a tu by měl realizovat. Neslevujte z toho, že potřebujete spíš skříň plnou poliček, že si přejete vysunovací šatní tyč, nebo – a to především, že chcete na dveřích skříně zrcadlo! Právě takto umístěné zrcadlo má hned dvě zásadní výhody. Za prvé se v něm uvidíte od hlavy až po paty, což vám to závěsné nad botníkem neumožní. Pak také opticky zvětší prostor i té nejmenší předsíně. Ale dost teorie. Pojďte se s námi podívat na pár opravdu povedených kousků. Vybrali jsme samozřejmě ty, které nabídnou právě šatní skříň se zrcadlem.

and<
<h3>Lima</h3>
Krásný nadčasový předsíňový program <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-lima.html" target="_blank" rel="noopener">Lima</a>, ze kterého si můžete poskládat vysněnou sestavu, ale i koupit kousek po kousku. Přední plocha je ze MDF desky v barvě světlé pinie, horní deska je tmavošedá. Skříň se zrcadlem pořídíte za 10 700 Kč.

and<
<h3>Modena</h3>
<a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-modena.html" target="_blank" rel="noopener">Modena</a> je nábytek v nadčasovém stylu, který se neokouká. Můžete ho kombinovat s obývací stěnou  tomtéž stylu, čili propojíte vzhled celého bytu. Přední plochy a korpus jsou z imitace světlé pinie, kombinované s "taupe" MDF. Cena šatní skříně je 7 740 Kč.

and<
<h3>Antwerpen</h3>
Elegance, ale i trocha nostalgie a romanticky venkovského stylu – to je program <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-antwerpen.html" target="_blank" rel="noopener">Antwerpen</a>. Přední plochy a korpus jsou z imitace modřínu, horní desky z imitace tmavé pinie. Za šatní skříň se dvěma zrcadly zaplatíte 8940 Kč.

and<
<h3>Point</h3>
Preferujete nábytek v moderním stylu? Pak se vám bude líbit velmi variabilní sestava <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-point.html" target="_blank" rel="noopener">Point</a> s nápadnými a efektními úchyty šuplíků a dveří. Přední plochy jsou z MDF desky v odstínu světlý dub Sonoma, korpus pak z imitace světlého dubu Sonoma. Skříň a asymetrickými dveřmi přijde na 6890 Kč.

and<
<h3>Polo</h3>
Předsíňový nábytek <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-polo.html" target="_blank" rel="noopener">Polo</a> zaujme netradiční, ale velmi efektní barevností, která vypadá dynamicky. Zalíbí se příznivcům moderního stylu, které nadchne i svou variabilitou. Korpus a přední plochy jsou z imitace "Canyon Monument Oak", částečně pak i z imitace "Touchwood". Skříň vyjde na 5680 Kč.

Vybrali byste si? Pokud váháte a potřebujete další inspiraci, rozhodně se podívejte na stránky <a href="http://www.atraktivni-nabytek.cz/eshop-kategorie-predsine.html" target="_blank" rel="noopener">e-shopu TORRIMEX moderní nábytek</a>, kde najdete i spoustu dalších variant, barev a materiálů..).).).

Související články