FACESTARŽivotní stylJak si ještě více užít společně trávený čas s kamarádkami

Jak si ještě více užít společně trávený čas s kamarádkami

.<strong>Půjdeme na kafe? To je snad ta nejčastější otázka mezi kamarádkami, nemyslíte? Když se pak sejdeme, kafe si často ani neobjednáme a spíše zvolíme sklenku vína, piva nebo cideru. Koneckonců nezáleží na tom, co pijeme nebo jíme, hlavní je, že si na sebe s kamarádkami najdeme čas, kterého v dnešní uspěchané době není nazbyt. Na druhou stranu je fajn program občas oživit a vyrazit i jinam než do kavárny. Máme pro vás několik tipů, jak si společné chvíle s kamarádkami užít co nejvíce. </strong><!–more–>
<h3><strong>Zažijte nepoznané</strong></h3>
Divadelní prázdniny brzy skončí a podzim bude nabitý kulturními akcemi – koncerty, divadlem nebo muzikály. Mrkněte, co je na programu, hoďte se do gala a vyrazte. Po představení si zajděte ještě na skleničku a něco k snědku, ať můžete zážitek příjemně vstřebat a probrat, co je nového.
<h3><strong>Ochutnávejte</strong></h3>
Každý máme svá oblíbená jídla a restaurace, ale nebojte se experimentovat a zařadit do svého jídelníčku i trochu exotiky. Vyzkoušejte třeba asijskou kuchyni. Existuje i mnoho kulinářských kurzů, ve kterých vás naučí, jak vybrané pokrmy připravovat. S kamarádkami se můžete na některý z nich přihlásit a svůj získaný um předvést u jedné z vás třeba při domácím večírku. Osvěžte se společně jednou ze čtyř ovocných příchutí Frisca, třeba exotickým Ananasem v kombinaci s Lemongrass.

and<img class="aligncenter size-wcbig wp-image-24097" src="https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/06/32309-800×800.png" alt="Dámská jízda s friscem" width="696" height="696">
<h3><strong>Sportem ke zdraví i zábavě</strong></h3>
Dnešní doba nabízí více sportovních aktivit než jen běhání nebo posilování ve fitku. Pohyb může být daleko zábavnější! Přihlaste se s kamarádkami na čím dál více oblíbené lekce power jógy, zumby nebo třeba kurz španělského temperamentního tance flamenco. Uděláte něco pro své tělo a navíc se pravidelně uvidíte a užijete si společně radost z pohybu!
<h3><strong>Objevujte</strong></h3>
Při cestování v partě holek získáte spoustu nezapomenutelných zážitků. Nemusíte ani letět přes půl světa. Takový prodloužený víkend v Londýně nebo klidně v penzionu v Krkonoších vás nabije energií a vy na něj budete ještě dlouho vzpomínat. Obejděte si památky, zajděte na nákupy, turu po horách nebo si užijte relax ve wellness centru.

Ať už podniknete s kamarádkami cokoliv, nejdůležitější je, že si na sebe najdete čas, který si pořádně užijete!

A to je přeci k nezaplacení!.

Související články