FACESTARMódaH&M přichází s novou kolekcí inspirovanou Japonskem. Který z kousků nutně potřebujete?

H&M přichází s novou kolekcí inspirovanou Japonskem. Který z kousků nutně potřebujete?

.<strong>H&M představilo v Paříži </strong><strong>28. února v rámci pařížského týdne módy svou kolekci Studio SS 2018.  Jaké jsou trendy jaro-léto 2018 podle H&M?</strong><!–more–>

Geometrické vzory, čisté linie, minimalismus, pohodlí a splývavé materiály. K neutrálním barvám jako je černá, béžová a bílá se připojují i výrazné barvy jako limetkově citronová, rudě červená, lahvově zelená. Vzkaz, který H&M vyslalo po představení nové kolekce Studio SS pro jaro a léto, je jasný. V jednoduchosti je krása. Méně je někdy více.
<h2><strong>Splývavé šaty a la kimono</strong></h2>
Inspirace Japonskem je znatelná zejména na šatech. Splývavá dlouhá róba evokuje japonské kimono. Šaty budou hodně praktické (nejen) do našeho horkého léta, vzdušný materiál zajistí, že neumřete vedrem.

and<img class="wp-image-22358 size-large" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/03/bila-zluta-1024×768.jpg" alt="Splývavé materiály budou perfektním doplňkem do letních dní" width="696" height="522" /> Splývavé materiály budou perfektním doplňkem do letních dní
<h3 style="text-align: left"><strong>Geometrické vzory</strong></h3>
Z „nekimonovitých“ šatů mě hodně zaujaly kratší šaty s geometrickým potiskem. Velké geometrické vzory v kolekci H&M mají připomínat japonské písmo. Bílé šaty volnějšího střihu budou slušet i nemodelkám. Geometrické obrazce působí jako příjemné ozvláštnění modelu, stejně jako široké volánovité rukávy.

Vzory  se prosazují nejen na šatech, H&M nasadilo obrazce i na vrchní část těla. Pozor – pletenina a velké geometrické obrazce přidávají kila! Pokud máte postavu krev a mlíko, zapomeňte na ně. Pro holky, co mají 50 kg i s postelí, budou naopak příjemným ozvláštněním šatníku. Dokáží totiž váš hrudník opticky zvětšit.

and<img class="wp-image-22359 size-large" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/03/Collage_Fotor-bila-geometrika-1024×768.jpg" alt="Geometrické vzory může do šatníku zařadit každá, záleží ale na jejich velikosti" width="696" height="522" /> Geometrické vzory může do šatníku zařadit každá, záleží ale na jejich velikosti
<h4><strong>Zvonové kalhoty</strong></h4>
Zvonáčům zdá se ještě neodzvonilo. Kalhoty sedmdesátek slaví poslední roky comeback, a ne, a ne z výsluní odejít. Alespoň u návrhářů. Bát se jich ale rozhodně nemusíte, ostudu v nich neuděláte. Dovolit se je můžete i přesto, že nemáte úplně ideální postavu. Volte ale tmavší vzory, silnější materiály a podpatky k tomu!

and<img class="wp-image-22360 size-large" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/03/Collage_Fotor-1-1024×768.jpg" alt="Béžové zvony budou slušet blondýnkám, lahvově zelená naopak vynikne na tmavších typech" width="696" height="522" /> Béžové zvony budou slušet blondýnkám, lahvově zelená naopak vynikne na tmavších typech
<h3><strong>Minimalistické sako</strong></h3>
Minimalistický nadčasový kabátek nebo sáčko by měla mít v šatníku každá z nás. Tmavě modrá sluší jak blondýnkám, tak brunetkám. Vypasovaný střih zajistí, že bude perfektně sedět. Hodí se ke kancelářskému outfitu, ale můžete ho jednoduše zkombinovat i se sukní nebo šaty, podpatky i teniskami. Kvalitní sáčko podobného stylu vám bude dělat dobrou službu hodně dlouho.

and<img class="wp-image-22366 size-large" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/03/Collage_Fotor-2-1024×768.jpg" alt="" width="696" height="522" /> Nestárnoucí klasika by ve vašem šatníku neměla chybět. Nejodvážnější kousek kolekce už je na českém e-shopu vyprodaný! (na foto vpravo)
<h3><strong>Bonus pro odvážné</strong></h3>
Jakýkoliv overal vyžaduje velkou dávku odvahy. Overal v rudé se zvonovými nohavicemi je už ale více než vyšší dívčí. Pokud jdete ráda proti proudu, máte metr osmdesát a víc a štíhlou postavu, bude pro vás tenhle overal správná výzva.

Celá kolekce už je od 1.3. k dostání v obchodech a e-shopu H&M. Jaký kousek byste si do svého šatníku vybrala vy?.

Související články