Čistička vzduchu zatočí s prachem, pylem a pomůže alergikům

foto archiv Rowenta

Alergiků stále přibývá, většina z nich se snaží zmírnit příznaky své autoimunitní choroby, jak nejvíc to jde. Věděli jste, že vzduch v interiérech je až 8x více znečištěný než v exteriéru? Pravidelný úklid a intenzivní větrání ve vás vyvolají pocit čisté domácnosti, ale otevřeným oknem se dostanou dovnitř různé prachové částice nebo pyl. Stejně tak se v domácnosti koncentrují bakterie a znečišťující látky uvolňující se z čistících prostředků, podlah, nábytku, a potom to jsou zvířecí chlupy, bakterie, plísně a viry.

V domácnosti alergika je nutné několikrát denně zato intenzivně vyvětrat. Poté se doporučuje použít čističku vzduchu. Pro čerstvý a čistý vzduch ve vaší domácnosti stačí jeden klik v mobilní aplikaci Pure Air nové čističky vzduchu Rowenta Pure Home. Aby se vám všude doma dobře dýchalo, čistička disponuje vyjímatelným tabletem, který vám oznámí, kde je třeba vzduch vyčistit…

Rowenta Pure Home (PU8080) je čistička vzduchu disponující novou technologií diagnostiky kvality vzduchu v celé vaší domácnosti. Její součástí je detekční zařízení Air Quality Box, díky kterému můžete v reálném čase sledovat čistotu vzduchu v jakékoliv místnosti, aniž byste museli přemísťovat celou čističku. Air Quality Box je vybaveno vysoce přesným laserovým čidlem pevných částic a plynů – jednoduše jej donesete na místo měření a hned uvidíte, jestli je vzduch ve vaší domácnosti znečištěn.

Filtrace 3v1

Rowenta Pure Home čistí vzduch v rozsahu 360° filtrem 3v1, který pomocí předfiltrační mřížky, aktivního uhlíkového filtru a účinného filtru pevných částic zajistí nejlepší úroveň filtrace. Předfiltrace zachytí větší částice jako jsou vlasy, chlupy a prach. Aktivní uhlíkový filtr zachytí pachy a plyny a vysoce účinný filtr částic eliminuje až 100 % alergenů (pyly, roztoče) a 99,99 % nejjemnějších částic ve velikosti virů.

Stačí jeden klik v mobilní aplikaci Pure Air nové čističky vzduchu Rowenta Pure Home.

Díky filtru NanoCaptur+ si čistička efektivně poradí i s nejnebezpečnější látkou v domácnosti – formaldehydem v čistících přípravcích, vonných svíčkách, nátěrech či lisovaném dřevě. Náročnější uživatelé ocení inteligentní funkci přizpůsobení rychlosti čistění v závislosti na hladině detekovaného znečištění a konkrétní denní době.

Čističku vzdobí minimalistický a elegantní design.

Pure Home pracuje tiše, pouhých 32 dB(A) vás i při filtrování nechá v klidu spát. Indikátor výměny filtru sám upozorní, kdy je třeba ho vyměnit. Čistička je vhodná do všech typů místností,  se vzduchem si poradí ať už v rozlehlých nebo menších místnostech. Ovládání moderního dotykového displeje je snadné e intuitivní. Čističku můžete spustit kdykoliv a kdekoliv pomocí chytré mobilní aplikace Pure Air, kterou si stáhnete do telefonu!