FACESTARBydleníČas nakoupit vánoční ozdoby je tady. Víme, jaké vás potěší

Čas nakoupit vánoční ozdoby je tady. Víme, jaké vás potěší

.<strong> Zatímco v zahraničí se každoročeně řídí <strong>nejnovějšími módními trendy</strong>, české rodiny <strong>sází na jistotu</strong>. Tou je většinou barva <strong>červená, zlatá, bílá, stříbrná nebo modrá</strong>. Chtěli byste se přece jen řídit trendy, sáhněte letos po čirých ozdobách s dekorem růžové, modré nebo přírodní.</strong><!–more–>
<h3><strong>Po jakých ozdobách letos sáhnout?</strong></h3>
and<

Záleží opravdu jen na Vás, do jakých barev letos svůj stromeček stylizujete. Faktem ale zůstává, že zatímco dřív bylo nepsaným pravidlem řídit se heslem – <strong>v jednoduchosti je krása</strong>, teď už tomu tak nebývá.

Skombinovat se totiž dají nejrůznější <strong>materiály</strong>, barvy i tvary. Záleží jen na Vašem vkusu. Věděli jste ale, že můžeme <strong>vánoční koule</strong> kromě barvy a druhu rozdělit i pěti dalšímu způsoby? Pokud ne, máme pro Vás malý přehled.
<h3><strong>Zrcadla světla a tmy</strong></h3>
and<

K <strong>Vánocům</strong> neodmyslitelně patří <strong>lesk</strong>, blýskátka a nejrůznější dechberoucí kombinace. I z toho důvodu mnozí sahají po<strong> leských ozdobách</strong>, které oslní svými plnými tóny jak za světla, tak za tmy. Na trhu je těchto druhů <strong>vánočních ozdob</strong> nepřeberné množství a jsou k dostání v nejrůznějších barvách. Jedním velkým kladem je fakt, že pokud zvolíte leské vánoční koule, nikdy nesáhnete vedle!
<h3><strong>Svůdný a elegatní mat</strong></h3>
Pokud jste zastánci <strong>jemných barevných</strong> variací jako je růžová, bílá či zelená, pak pro Vás máme pozitivní zprávu! Čím dál populárnější a tím pádem i rozšířenější variantou <strong>vánočních ozdob</strong> jsou ty v <strong>matném provedení.</strong> Není to ale ani zdaleka otázkou jen romantických tónů. <strong>Matné vánoční koule</strong> vypadají skvěle i v sytých odstínech červené, zlaté, hnědé či zelené. Věřte, že právě tyto ozdoby vykouzlí na Vašem stromečku tu pravou vánoční atmosféru.
<h3><strong>Až mráz po zádech přechází</strong></h3>
and<

I když už to v našich krajinách moc často nebývá, určitě taky milujete jaké obrazce dokáže vykouzlit <strong>mráz na Vašich oknech</strong>. Přesně takovou dovednost mají i vánoční koule s <strong>mrazivou dekorou</strong> (jinak se označuje jako mrazolak). Ačkoliv jsou ozdoby na první pohled chladné a do hřejivého pocitu mají daleko, věřte, že Vám <strong>zima v žádném případě nebude</strong> a naopak všichni včetně Vás ocení jejich originalitu.
<h3><strong>Krása a jednoduchost porcelánu</strong></h3>
Tyto <strong>ozdoby</strong>, určené pro příznivce jednoduchosti a romantiky, mají své nezaměnitelné kouzlo. To spočívá v tom, že <strong>vánoční koule</strong> evokují mléčnou dráhu a mají <strong>porcelánový povrch</strong>. Velkou výhodou tohoto druhu ozdob je jejich nadčasovost. Pokud do nich jednou za život investujete, nemusíte se už nikdy bát, že by snad někdy mohli <strong>vyjít z módy</strong>. Budou Vám dělat radost každý rok a každoročně na nich najdete něco nového.
<h3><strong>Čiré jako vodní hladina</strong></h3>
and<

<strong>Skleněné vánoční ozdoby</strong> se dědí z generace na generaci. Jsou totiž <strong>čisté a jemné</strong> – a to v jakémkoliv barevném provedení. Pravé skleněné koule se <strong>vyrábějí ručně</strong>, a proto je každá z nich naprosto originální kouskem.
<h3><strong>Vsaďte na kvalitu!</strong></h3>
Je samozřejmě na Vašem uvážení, zda chcete do vánočních ozdob investovat nebo nikoliv. Každopádně za nás můžeme doporučit nákup <strong>skleněných vánočních ozdob družstva IRISA</strong>, které jsou k dostání i na <a href="https://www.skleneneozdoby-irisa.cz/">www.skleneneozdoby-irisa</a><a href="https://www.skleneneozdoby-irisa.cz/">.cz</a>.

Tak šťastné a barevné Vánoce..

Související články