FACESTARŽivotní stylZnačka Waterdrop otevřela první Signature store v České republice!

Značka Waterdrop otevřela první Signature store v České republice!

Oblíbená značka Waterdrop, jejímž posláním je pomoci lidem vypít více vody, otevírá svůj první Signature store v České republice. První kamenný obchod se otevírá v centru moravské metropole. „Waterdrop v ČR startoval jako online a do světa kamenných prodejen vstupuje nyní.

„Naše cesta vede opačně oproti mnoha současným firmám, které z kamenných prodejen přecházejí do e-shopů. Chceme být našim zákazníkům co nejblíže, poznávat je, potkávat je. V Brně jsme našli prostor, který našemu brandu sluší. Jsme rádi v srdci dění a Rašínova ulice je jednou z tepen centra města. Otevíráme v nelehké době, věříme však, že se naši stálí zákazníci rádi potkají i osobně a odnesou si ze své návštěvy příjemný zážitek. Umístění obchodu láká k návštěvě i kolemjdoucí a máme tak možnost podělit se o naši misi a vizi i s novými tvářemi. Chceme, aby naši současní i potenciální zákazníci v obchodě našli místo plné lidského úsměvu, přátelského přístupu a výjimečné atmosféry. Místo, kam se budou rádi vracet a kde jim bude dobře, “ říká Kateřina Navrátilová, general manager,  Waterdrop CEE.  

Kateřina Navrátilová, general manager,  Waterdrop 
Kompletní nabídka jedinečných mikrodrinků i designových doplňků na vás čeká v Signature store Waterdrop.

Na ploše přibližně 80m2 vás čeká kompletní nabídka jedinečných mikrodrinků i designových doplňků, mezi které nepochybně patří oblíbené lahve z nerezové oceli nebo borosilikátového skla. Připraven je i odborně proškolený personál store managerů, který bude k dispozici  7 dní v týdnu vždy od 10h do 19h.

Nechybí oblíbené lahve z nerezové oceli nebo borosilikátového skla.

Kromě pomoci s výběrem z bohatého sortimentu zodpoví také veškeré otázky týkající se pitného režimu. Protože je Waterdrop hrdým partnerem Plastic Bank a jeho snahou je maximální recyklace, i v novém brněnském obchodě budou moci zákazníci vrátit kapsličky od mikrodrinků, které budou poté zrecyklovány. Nový Signature store Waterdrop sídlí v Rašínově ulici č. 4 a díky adrese v samém srdci města bude všem dobře dostupný. 

Nový Signature store Waterdrop sídlí v Rašínově ulici č. 4 a díky adrese v samém srdci města bude všem dobře dostupný.

Související články